Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 órás főállás mellett barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 órás főállás mellett barátnőzés egyenlő a házassággal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy itt vagyok 27 évesen, 21 éves koromig nőt nem láttam, csak azt kaptam, hogy ilyen meg olyan ronda vagyok és sosem lesz senkim, és SEMMIM (munkám pl)...


Na hát azóta voltam már jó pár nővel, meg munkám is van, megvagyok rendesen belőle, mondjuk "tombolós éveim" nekem nem voltak, csak mindig a "szemétszedés" hatalmas kinlódások árán. Mert tudjátok nekem még a legalapabb nők is ugy lettek meg, hogy taknyomon csúsztam és próbálkoztam nagoyn sokat.


Most van egy barátnőm, ő elég komolyan gondolja a dolgot, mert fél év után már gyerekvállalásról beszél és hasonló dolgokról.


Ugye a 8 órás munka elveszi az életem nagy részét. Este meg sokszor itt van a barátnőm vagy én nála.


Én ezt úgy érzékelem, hogy az álmaim megvalósításának búcsút inthetek.


Ugyanis nekem nem az az álmom, hogy megházasodjak, csináljak gyereket és 8 órás munkákba fásulva tapossam a mókuskereket, mint egy igásló.


A jelenlegi helyzet úgy érzem, hogy erre húz. Ugyanis nem tudok semmiben sem elmélyülni.


Már az is nagy szám volt, hogy heti 2-3 alkalommal el tudtam menni kondiba, ami ráadásul 10 percre van.


Nincs az mint gimiben, hogy hazajöttem iskolából, tanultam mondjuk 2 órát, utána meg leültem zenélgetni a computerrel. Ami elég jól is ment mindaddig, mig elkerültem egyetemre, ahol meg ugye nem lehetett zenélni, mert sokat kellett tanulni.


De még egy üzleti vállalkozás irányában sem tudnék elmozdulni, mert arra is honnan lenne időm :(


Minek csináljak gyereket egyébként is, ha nem tudnám eltartani? Mármint el tudnám, mert jobban keresek, mint az átlag, de azért még valóságban ez sem elég túl sok mindenre.


2016. júl. 21. 20:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Sajnálom a barátnődet.. eddig az volt a baj, h senkid nem volt, most meg az, h van, de ez már túl sok, h ennyire komolyan gondolja. Milyen 8 órás robotolás? :D Komolyan, bele ne halj, hogy napi 8 órát dolgozol.. más férfi 12 órákat melózik és így is van ideje a családjára, ha van neki gyereke, arra is!

Nyilván mindenki azt szeretné, ha sok pénzt keresne kevés ráfordítással.

...

2016. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
kevés ráfordítással normális pénz kellene.
2016. júl. 22. 12:20
 43/54 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással annyira nem vagy életre való.
2016. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

attól függ mi az "élet"


az átlagember élete?


mert az tényleg jó kis kiképzés

2016. júl. 22. 12:26
 45/54 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj veled az (szerintem),hogy magad sem tudod hogy mit kezdj az életeddel.

Szeretnél nagy pénzt keresni,keveset dolgozni,de fogalmas sincs,hogy ezt mivel érd el.

Tanulj nyelvet,menj külföldre,gürizz és keress.Közben pedig találd ki a NAGY TERVET.

Bár,amíg nem tudod,hogy mit kezdj az életeddel,addig nincs meg a motor,ami hajt előre,visz a cél felé.

A párod nem hiszem,hogy sokat jelentene neked (Az a szemétszedés dolog csak remélni tudom,hogy nem a nőkre vonatkozott),csak örülsz,hogy van végre egy normális.

Hagyd,had élje a normális életét.

Élj magadban,foglalkozz magaddal és a jövőddel.

Nem minden embernek való amúgy se a család.

Én a környezetemben azt látom,amiről a mondás is szól,hogy Minden nagy férfi mögött ott áll egy nő.(vagy valami ilyesmi)

Az emberek többségének kell a biztos érzelmi háttér,a háttérmunka,amiben a nők elég jók.A nőknek meg kell a csemete.(bár én úgy látom a férfiaknak is)

Te tényleg ennyi ember életébe belelátsz és ráadásul mindenhol csak a rosszat?

2016. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

a legtöbb családos ember, a "tömegek" ugyancsak nem tudják mit kezdjenek az életükkel, ezért nem is viszi a legtöbb ember semmire.


Nézd csak meg mennyire függenek az emberek attól, hogy van e munkahelyük (nyilván a társadalom alja nem igazán, mert eltartja őket a többi kereső ember - akiknek ezáltal nehezebb lesz).


Engem mindig azzal vigasztaltak, hogy "nem vagy még lekséve semmiről"


AHAAAAAAA....csak az élet nem az egyén érettségi fokát nézi, hanem az életkorát.


nem érdekel senkit, hogy 27 évesen ott tartok, mint egy 22-23 éves.


Ha 30 leszek ugy is fognak kezelni. PEdig még midnig elkérik a személyimet. Persze ha egy állásinterjún hazudnám be, hogy 25 vagyok, akkor még ezt a két évet is azonnal kiszurnák. Olyankor bezzeg nem kételkednek.

2016. júl. 22. 13:55
 47/54 anonim ***** válasza:

Az csak és kizárólag a TE HIBÁD, hogy ott tartasz 27 évesen, ahol egy 22-23 éves.

Magadat okold, magaddal elégedetlenkedj, mert TE nem tudod kihozni a lehetőségeidből a maximumot.

2016. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

de most mondd már meg, hogy hol tart az, aki mondjuk 22 évesen beáll egy munkába és 27 évesen is teljesen ugyanazt csinálja, NULLA kézzelfogható fejlődéssel?


max csak a pénzét kuporgatja úgy, hogy lemond egy csomo dologról.


az rendben van?


de ugye emlékeztetőleg mondom, hogy ezek az okos megmondóemberektől származik az, hogy "nem vagy lekésve semmiről"


akkor miért mondják az emberek ezeket? Önmagukat is ezzel szokták nyugtatni vagy mi?

2016. júl. 22. 15:57
 49/54 anonim ***** válasza:

"kevés ráfordítással normális pénz kellene."

Akkor neked ilyen hozzáállással csak az való, hogy megveszed a lottószelvényt és azt töltögeted. Kevés ráfordítás kell hozzá, és ha jól tippelsz akkor lesz pénzed is.

2016. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

havi 3-4 száz ezret hozó vállalkozáshoz mennyi munka kell átlagosan?


valahogy ugy sejtem, hogy nem heti 40

2016. júl. 22. 17:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!