Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőm. Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Feldühített és lekevertem neki egyet,de megbántam,hogy kérjek bocsánatot?

2016. júl. 22. 11:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Tőlem aztán kérhetnél fejen állva is.
2016. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Remélem minél előbb elmenekül tőled. Máskor mi lesz? Kivered a fogait, mert te mérges vagy?
2016. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

szóban? odamész és bocsánatot kérsz...

esetleg vehetsz neki virágot hátha hatásosabb lesz...

de azon se csodálkozz, ha elhagy, megérdemelnéd...


23F

2016. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
A te barátnőd, neked kell ismerni annyira, hogy tudd, mi a hozzávezető út.
2016. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
16%
Istenem a sok feminista, savban nem akarjátok forgatni szerencsétlen kérdezőt? Odamész, kedvenc csoki, kedvenc virág, letérdelsz elé, és ŐSZINTÉN bocsánatot kérsz.
2016. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Na figyi. Felőlem aztán rongyosra beszélheted a szádat, a barátnőd úgyse fog neked megbocsátani. Ha pedig mégis megteszi, végzetes hibát követ el, mert ha egyszer meg merted ütni őt, akkor meg fogod tenni még egyszer, kétszer, sokszor! Nem lennék az ő helyébe! Aki pedig megüt egy nőt, az nem férfi!
2016. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Hasoncsúszva a cipőjét csókolgatva!!!
2016. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt,eddig sose vertem meg,ez volt az első,de már nagyon bánom. Egyszerűen arról van szó,hogy sok hülyeséget összehord,és nagyon feldühít vele. Miután megpofoztam,elkezdett sírni és elment a kocsijával. Én hívom a telefonján,de kinyomja,és nem tudom hova ment. Eleve azért pofoztam meg,mert féltékenykedik. Persze,azt mondjátok nem vagyok férfi. Legyen igazatok,de akkor is szeretem.
2016. júl. 22. 12:22
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Akit tényleg szeretsz,azt nem ütöd meg.Nincs hozzá jogod!
2016. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Még ha valami főben járó bűnt követne el... de az, hogy hülyeségeket beszél... Basszus hát nőből van!

Akit szeretsz, arra meg féltékeny vagy. Az a normális. (Bizonyos kereteken belül.) Nem az, hogy felpofozod!


Nem egy kisgyerek, akit meg kell fegyelmezni, mert feldühít. Ha szerinted ez megbocsájtható, akkor kérj bocsánatot.

Aztán ha a barátnőd szerint nem az, majd elküld a fenébe.


Egyébként csatlakozom azokhoz, akik nem bocsájtanák meg.

Az meg hogy csoki, virág... pfff... komolyan van, aki szerint ennyi elég, hogy egy pofont egy nő megbocsájtson?!

2016. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!