Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőm. Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Feldühített és lekevertem neki egyet,de megbántam,hogy kérjek bocsánatot?

2016. júl. 22. 11:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezek után főleg kétlem, hogy válaszra fog méltatni. Van oka a féltékenységre?
2016. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%
De ha egy nő üt meg egy férfit, az semmi...
2016. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A monitor mögül könnyen beszélsz,nem voltál ott kedves 9es.
2016. júl. 22. 12:41
 14/35 A kérdező kommentje:

Semmi oka nincs rá,pont ezért nem értem őt.

Csak az bosszant,hogy nem veszi fel,ha hívom.

2016. júl. 22. 12:44
 15/35 anonim ***** válasza:
98%
Na nehogymár még te legyél felháborodva, mert nem veszi fel. Ember, megütötted,mit vársz? Gondolod, hogy majd a karodba ugrik ezek után?
2016. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
82%
Semmi jogod ne mvsz fizikailag bantalmazni egy másik embert. Mit képzelsz magadról h bárkit mégis?? Vegyél egy bokszzsakot azt utheted de más elolenyt(meg állatot sem) nincs jogod utni. Aki így gondolkozik mint te az egy narcisztikus személyiségi b*rom.Soha nem bocsatanek meg. A bizalom odalett. Sose fogja magát melletted biztonsagban erezni.Undorito.
2016. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16%

Nagy hiba volt, mint itt is láthatod. Ezt kb. úgy kezelik a nők, mint a prostizást. Hiába 458 éves vénszűz a csávó, aki örömlányhoz menne, hogy végre megtapasztalja a világ egyik legjobb dolgát, a nők szerint haljon meg szűzen, mert a prostizás az undi, soha nem nyúlnának ilyen férfihoz (akihez eddig sem nyúltak, női logika ugye).


Na, bármiféle bántalmazásra ugyanígy reagálnak, még ha meg is volt rá az okod, és még ha csak 1 pofon is volt, ami lássuk be nem a világ vége. Az számukra teljesen irreleváns, hogy nagyon sok nő non-stop gyakorolja a pasiján a lelki terror, zsarolást, stb. A barátnőknek meg dicsekedve mesélik, hogy ők hozzávágnak egy tányért a csávójukhoz, ha feldühíti őket. Szóval abszolút kettős mérce, megint pusztán azért, mert ki van nyalva a pitshájuk, ezért megtehetik.


Félreértés ne essék, teljesen a bántalmazás ellen vagyok, de van az a helyzet, mikor a nő annyira kiidegeli a férfit, hogy lever egy pofont, mert csak mondja és mondja a jogtalan hülyeségeit és nem lehet lelőni, mert jön utánad. Így, hogy nem tudod hol van, nehéz lesz kiengesztelni. Amúgy kedveskedni kell, sajnos nincs más lehetőséged, le kell menni kutyába. Virág, csoki, romantikázás, nyaralás, békülős szeretkezés, és ha szerencséd van, nagy kegyesen megbocsájt egy ilyen "alja suttyónak" (ahogy mint látod, a legtöbb nő elítél a tettedért), s visszafogad. Holott, ha nem cseszi fel az agyad, nincs ez az egész. Igazságos, ugye?!:)) Náluk van az összes punci, úgyhogy megtehetik, nincs mit vele kezdeni, szóval irány kutyába, vagy el is felejtheted, mert 1 hét múlva már más fogja tolni.

2016. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
19%
Már ne is haragudjatok de mitől különb az hogy a csaj kap ki nem a pasi? A pasikat lehet ütni verni a nőket meg csak sajnálni? Álljunk már meg egy szóra. Nő vagyok de úgy gondolom nem vagyunk kivételek. Hisztiseket mással nem lehet leállítani.
2016. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,te szentül meg vagy győződve arról,hogy férfi vagy,igaz?


Sokat kellene még tanulnod tiszteletről,önmagadról. Gondolom ez a minta számodra,azért állsz te is ezen a szinten. Emberek vagyunk,nem állatok.

2016. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Bocs,utolsó előttinek szántam.
2016. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!