Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütöttem a barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütöttem a barátnőm. Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Feldühített és lekevertem neki egyet,de megbántam,hogy kérjek bocsánatot?

2016. júl. 22. 11:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, ha így gondolkodsz, akkor téged a kutya sem fog sajnálni.
2016. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Te jézus atya úr isten!!!! Szörnyű olvasni ekkora nőgyűlölést, amit az előttem szóló lenyomott itt! És persze, megint menjen csak egy kaptafára az egész női nem, hát így normális, az általánosítás ki nem maradhat! Ilyenkor nagyon bánom, hogy nőnek születtem, rossz érzés ilyen véleményeket látni.


Na de mindegy, elnézést az offért. Kérdező, szerintem az az egy pofon is durva dolog volt tőled, még akkor is, ha felidegesített. Inkább töltenéd ki ilyenkor valamilyen tárgyon az agresszív hajlamaidat, de ne egy emberen. Főleg ne azon a nőn, akit elvileg szeretsz! Most felbosszantás ide vagy oda, akkor se normális megütni a másikat. És nyilván nőként se kellene a pasit "megverni" vagy megdobálni, azt is ugyanúgy elítélem, ahogy az erőszak minden formáját, akár emberen, akár állaton! Nem csodálom, ha nem fogod tudni kiengesztelni sehogy, mert így már nem, vagy iszonyatosan nehezen fog tudni megbízni benned, legalábbis ami a biztonságérzetét illeti melletted. Várj még egy kicsit, talán később majd felveszi a telefont. Ha nem, akkor viszont hagyd békén, akkor nem akar veled "közösködni" többé semmilyen formában. Ha meg valahogy mégis kapsz arra esélyt, hogy kommunikálj vele, akkor nagyon őszintén mondd el neki, hogy mennyire megbántad, és sajnálod, és stb., stb. De jobb lenne, ha inkább nem próbálkoznál vele többé, mégis mi lenne arra a garancia, hogy máskor nem teszed meg ugyanezt vagy akár még rosszabbat? Azután is meg fogod bánni, de idegességedben megint megütöd majd. Lehet, hogy elsősorban inkább a dühkezeléseden kellene javítanod, nem a lányt visszaszerezned, akinél már lássuk be, leírtad magad ezzel.

2016. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a #17-esnek szántam a válaszom első részét!

#22 voltam

2016. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
38%
Semmi gond.
2016. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
54%
Én nő vagyok, egyszer ütöttem meg egy másik lányt, még anno 11 évesen, de még mindig bennem él az érzés, mikor elöntött a színtiszta düh és egyszerűen nem tudtam magamon uralkodni és ösztönlényként nekirontottam a társamnak. Most már lassan duplaannyi idős vagyok és kulturált embernek tartom magam. Szerintem nagyon súlyos dolgot kell csinálnia valakinek, és intenzíven provokálnia hogy valaha is kitörjön belőlem az az állat, mint anno. Viszont elhiszem, hogy valakinek alacsonyabb az ingerküszöbe, főleg egy férfinak, mert ugye nekik más hormonjaik vannak, amelyek nagyobb agresszivitására hajlamosítják őket. Szerintem egyszer megbocsátanám, ha a barátom megütne. Mert az első ütésnél még nem tudja, hogy milyen erős bűntudata és szégyenérzete lesz utána. Ha megtanulja a leckét, akkor olyan erős lesz ez az emléke a szégyenről, és a fájdalomtól, hogy nekem fájdalmat okozott, hogy soha többé nem emelne rám kezet. Ha másodjára megütne, azt viszont nem fogadnám el, mert akkor tényleg egy agresszív, magán uralkodni nem tudó állatról van szó. Valószínűleg nem is érzett igazán lelkiismeretfurdalást az első után.
2016. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Azon túl hogy nem hiszem hogy valaha tiszta szívből meg tudnék bízni valakiben aki egyszer már megütött soha nem szülnék neki gyereket. Innentől ha az ütést meg is bocsátanám a kapcsolatot megszakítanám az illetővel hisz nem lenne értelme folytatni.

Lehet itt jönni azzal hogy mert a nők üthetik a pasit fordítva meg nem járja de én amondó vagyok hogy az olyan nőt se ütni kell hanem elhagyni. Sok nő azért üti meg a párját mert megteheti. Ha emiatt elhagyná a Józsi a Pista meg a Jani is akkor Ádámot már kétszer is meggondolná hogy megüsse e. Mindezt anélkül hogy ezen férfiak erőszakossá váltak volna.

Szerintem egyik nemnél sem megbocsátható bűn a bántalmazás legyen az egyszeri vagy többszöri szóbeli vagy tetleges.

2016. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel, szerintem sehogy. Ha virággal meg csokival próbálkoznál, esetleg kidob téged a francba, ezekkel együtt.
2016. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
5%

Köszönöm a szép szavakat, nem vártam mást. Azt egyébként nem tudom észrevettétek e, nem az volt a kérdés, hogy "Ti megbocsátanátok e, hogy lekevertem egyet a barátnőmnek?". Idézem: "Hogy kérjek bocsánatot?"


Ergo totál értelmetlen leírnotok még 40 kommenten keresztül, hogy ti nem bocsátanátok meg neki, mert aki meg mer ütni egy ilyen szent állatot, mint a nő, az nem is ember, életfogytiglan járna neki, sőt a halálbüntetést is visszahoznátok. Szerintem felfogta a srác elsőre is, csak ugye nem ezt kérdezte.

2016. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értettél? Még egyszer leírom: S-E-H-O-GY. Világos?
2016. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Rendben van. Megértettem. Köszönöm a válaszokat! A telefont még mindig nem vette fel,de mára hagyom,suerintem valamelyik ismerősénél van.
2016. júl. 22. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!