Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkoztatok már azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon hogy alkalmatlanok vagytok a házasságra vagy épp a hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Utóbbi években egyre többször fedezem fel magamban a tényt, hogy már nem annyira tudja fenntartani a figyelmem hosszútávon senki. Lehet velem van a baj, de 5 hónap, fél év, 1 év... maximum ennyi ideig bírták a kapcsolataim, az érdeklődés utána elszállt vagy egyik vagy másik oldalon.


Lehetséges, hogy a felgyorsult világ, és az intenzív párcsere ami zajlik mostanság, engem is bekebelez?


Nincs bajom a kapcsolattal sem, de lassan oda jutok hogy nincs értelme komoly kapcsolatot kezdeményezni.


27F



2016. júl. 26. 16:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

10: Szóval mindegy, hogy mit mondok, én vagyok a hibás.


Mondjuk megszoktam már.

2016. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ja nem, csak eléggé hasonló cipőben jártunk, és gondoltam, rettentő bölcs leszek, hátha segítek vele valamennyit. Nem állt szándékomban bántani vagy hibáztatni. Bár ez mindenkinek a maga érzése, ha te hibásnak érzed magad, az a te dolgod.
2016. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
58%

Nalam a tendencia az, hogy 4 ev mulva reszemrol mindig elmulik a szerelem, ilyenkor elhagyom az illatot. Jelenleg a masodik hazassagomban vagyok es 6 ev vagyunk egyutt pedig negy ev utan ot is akartam hagyni de atlendultunk a holtponton:-)))


Ettol fuggetlenul meglepodnek ha egyutt maradnank forever and ever, ebben valamiert nem hiszek. A hosszantarto hazassagban es a koztes szerelmekben igen.

2016. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Srácok... a válaszok statisztikailag erősítik az általam elképzelt helyzetet! Jöhetnek még kommentek, érdekeket írtok!


köszi

2016. júl. 26. 22:03
 15/26 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik, ez egyénenként függ hogy mennyi idő után. Aztán sokan újra erre az érzésre vágynak, ezért dobják az előző partnert.

Valaki írta hogy ha nem megfelelő emberrel vagy együtt akkor jön ez az elég volt belőle érzés. Ez szerintem is 100% ban így van! Ha jó emberrel vagy együtt nem akarsz majd elválni tőle!

2016. júl. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért van mert nehéz olyat találni akivel minden téren passzoltok. Persze hogy nem megy hosszú távon ha nem illetek össze, vagy csak azért vagytok együtt mert már benne vagytok a korban. Én megtaláltam a számomra tökéletes társat, akivel tökéletesen összeillünk és minden szuper. Már 9 éve. De ha nem jól alakulna vagy ne adj isten történne vele valami, biztos hogy egyedül öregednék meg, mert csak azért hogy legyen, nem kéne senki. Viszont vele olyan jó, hogy irtó magasan van már az a bizonyos léc. És most itt egyáltalán nem a külsőre gondolok. Hanem arra hogy a jövőképünk, a hobbink, az életfelfogásunk, bizonyos dolgokhoz való hozzáállásunk teljesen megegyezik. Iylet találni nem könnyű.
2016. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
16-os: Szerintem is ez a lényeg. Nem akarok senkit megbántani, de szerintem a legtöbben nem értik, miről szól egy kapcsolat. Ha az a gond, hogy a szerelem múlt el, vagy ha a szex nem jó már, akkor az mind azt jelenti, hogy nem azért voltál együtt a másikkal, mert mint embert szereted. Akkor neked egy élmény kellett, amit egy ideig tőle megkaptál, most már nem. Akkor szerintem nem tudod értékelni azt, ami tényleg érték egy kapcsolatban vagy egy másik emberben. Át kell értékelni az embernek a dolgait, ha ez a helyzet, nincs más lehetőség...
2016. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17... lelkemből szóltál. Jó az ige! :D
2016. júl. 27. 22:04
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert ronda és alacsony vagyok, ezért egy nőnek sincs gusztusa hozzám.
2016. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
80%

akkor van ez ha beéred jöttmentekkel,vagy éppenhogycsak jókkal.

és mert kényelmes vagy,ezért éred be velük.

mert ha kifognál egy fullosat,aki kinézetben is olyan,hogy meglátod és már áll a gyík,plusz még a természete is olyan,hogy hiányzik ha nincsen ott,ilyet felcsípni meg lusta vagy.

2018. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!