Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkoztatok már azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkoztatok már azon hogy alkalmatlanok vagytok a házasságra vagy épp a hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Utóbbi években egyre többször fedezem fel magamban a tényt, hogy már nem annyira tudja fenntartani a figyelmem hosszútávon senki. Lehet velem van a baj, de 5 hónap, fél év, 1 év... maximum ennyi ideig bírták a kapcsolataim, az érdeklődés utána elszállt vagy egyik vagy másik oldalon.


Lehetséges, hogy a felgyorsult világ, és az intenzív párcsere ami zajlik mostanság, engem is bekebelez?


Nincs bajom a kapcsolattal sem, de lassan oda jutok hogy nincs értelme komoly kapcsolatot kezdeményezni.


27F



2016. júl. 26. 16:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Te aztán igazán pozitív egy kommentelő vagy :D


Mondjuk a kérdés több mint 2 éves kíváncsi voltam a komnmentekre :D

2018. máj. 19. 21:29
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam. Arra jutottam, hogy későn érő vagyok. Az elköteleződés pedig egy felelős döntés, amelynek a vállalásához fel kell nőni, és olyankor már nem szólhat ebbe bele a felgyorsult világ, a konzumidiotizmus, a "még élni akarok" meg a többi hülyeség. Ha felnőttél, ha igazán felnőttél, úgy értem, fejben is, akkor alkalmas leszel tartós kapcsolatra, házasságra. Persze ehhez egy hasonlóan felnőtt partner is kell.
2018. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és arra jutottam, hogy túl menő vagyok ahhoz, hogy csak 1 ember élvezhesse a társaságomat.
2018. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteget viszont megkell talâlni az ehez alkalmas partnert .Egyêpkênt meg màr nem gàz az ha vki nem alapit csalàdot .
2018. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes felvetés!

Az emberek 70% a alkalmatlan a párkapcsolatra akár rövid akár hosszú távon.


Mindössze 2 százalék hajlandó belátni mindezt.

2018. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés, de mivel engem is erősen érint, és érdekesek a kommentek, válaszolok rá. Elég sok nővel volt különféle mélységű kapcsolatom, de igazán egyikkel sem tudtam sokáig megmaradni, négy év volt a rekord. Mindig én szakítottam. Ugyanarra jutottam, amire a barátnőim is velem kapcsolatban, azaz hogy képtelen vagyok hosszútávú párkapcsolatok kialakítására. Talán azért, mert legjobban a szerelembe esés élménye hiányzik, egymás megismerése, felfedezése, csodálata, és minden jó, ami ezekkel jár. Amikor a közös élet már átmegy a rutinba, és olyanná válik, mint bejárni egy unalmas munkahelyre dolgozni, elveszti az erejét, minden motivációm megszűnik, nem akarok tetszeni a nőnek, és csak a tehetetlenség visz tovább. Nekem szükségem van az új élményekre, az izgalomra, az ismeretlenre, a bizonytalanra. Mindig a rémálmom volt a házasság és a családosdi, ahol a nő és a férfi egymást "anyunak" és "apunak" szólítja, minden játékosság, intimitás, kaland véget ér, és a véget nem érő kötelességek veszik át az uralmat.

Aztán lehet, hogy majd én is találok olyan nőt, aki mindent megváltoztat.


37/F

2020. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!