Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerint én társfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint én társfüggő vagyok. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Szóval együtt élünk, másfél éve. Nagyrészt együtt megyünk mindenhova, nekem nincs külön hobbim, neki sincs. Néha elmegyek a szüleimhez, vagy találkozom barátnőkkel havi 3-4szer, ő pedig ha akar, elmegy fiús buliba, szól, hogy megy, megbeszéljük és akkor én is kitalálok magamnak más programot. Ez is három négyszer előfordul a hónapban. Volt hogy ott is aludt a buliban, reggel jött csak haza. De volt hogy vártam itthon és mondjuk kettőkor írtam neki hogy mikor jön? Mert azt modnta, hogy 12-1 körül ér haza. Ez azt jelenti hogy én társfüggő vagyok??? Mert szeretnék vele lenni? MÉg annyi van, hogy én vágyom kettesben lévő programokra, nem csak arra, hogy haverokkal elmenjünk valahova a hétvégén. A bevásárlás, meg az hogy itthon ülünk az nekem nem program, nem kettesben lévő dolog.
2016. júl. 26. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit írtál, annak semmi köze a társfüggőséghez.
2016. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy neki az is teher, hogy amikor nincs itthon, későn ér haza, akkor én nehezen alszom, felébredek többször mert várom őt haza. És szerinte ez gáz. De nem értem hogy ez miért probléma, hozzászoktam hogy mellettem alszik és várom hogy hazajöjjön... Ez tényleg társfüggőség???
2016. júl. 26. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem tetszik neki, mert gondolom minden alkalommal az orra alá dörgölöd, hogy jaj már megint nem aludtam miattad. Miközben nem miatta nem aludtál, hanem szimplán feleslegesen aghódsz, csak magadnak köszönheted a fáradtságot. Ráadásul ezzel ráraksz egy terhet a barátodra, hogy még véletlenül se érezhesse jól magát, hanem lelkiismeretfurdalása legyen miattad.


Ez a "megszoktam, hogy mellettem alszik" is gyenge duma. Én is megszoktam, hogy az ágyam melletti falon ketyeg egy falióra otthon, mégis baromi jókat alszom máshol is.

2016. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, sosem mondtam meg neki ilyet...
2016. júl. 26. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, csak a párodnak nagyobb szabadság kell mint amit tőled kap. De attól még a társ függőség nem itt kezdődik.
2016. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem társfüggőség. Amióta ez a szó bekerült a köztudatba, sok pasas, aki nem tölt elég időt a nőjével, rögtön ezzel támad, hogy "ne rinyálj már, amiért most megint a haverokkal megyek el / nem szólok, ha kések, társfüggő vagy"... a célját elérte, mert megbicsaklott az önbizalmad abban, hogy amit te kérsz, az a normális. Sztem normális ember szól, ha a megbeszélttől késik, főleg ha hajnalban... én akkor is szólok, ha 10 percet kések, hogy a másik ne aggódjon.
2016. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!