Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bizalom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Hogyan lehet érezni amikor megbízol valakiben és megbízik benned valaki? Hogyan bízhatok meg, ha a múlt párkapsolataimban végig csalódtam és folyton a múltam követ? Nem tudom elfelejteni a dolgokat, amik velem történtek, rettegek, hogy újra csalódni fogok. Szeretem a jelenlegi párom, de nem tudom elengedni a múltat. Ő meg persze érzi, hogy nem bízom benne maximálisan. Mit tegyek?

2016. júl. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizalom. Engem megcsalt a barátnőm. Nehéz megbízni bárkiben is de most hogy találkoztam egy lánnyal. Rá kellett jönnöm,hogy ő nem az exem, ő egy más ember és megbízhatok benne. Majd ha adja jelét annak,hogy ne tegyem akkor majd lehet gondolkozni a dolgon. Addig légy boldog.
2016. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

No akkor szépen sorban:


"Hogyan lehet érezni amikor megbízol valakiben és megbízik benned valaki?" Ez egyszerű - nem vonom kétségbe a szavát és a szándékait, ő sem az enyémet. Nem ellenőrizget, nyomoz, féltékenykedik, mint ahogy én sem. Tudjuk egymásról, hogy komolyan gondoljuk az egymás iránti elkötelezettséget és ezt nem kérdőjelezzük meg.


"Hogyan bízhatok meg, ha a múlt párkapsolataimban végig csalódtam és folyton a múltam követ?" Lezárod a múltat, mielőtt új kapcsolatba kezdesz, máshogy nem nagyon lehet. Addig nem köteleződsz el, amíg nem ismered meg a másikat, de ha elköteleződsz, akkor tiszta lapot adsz. Ha teszemazt Zoli átvert, megcsalt, azért nem Ákost kellene büntetned, hisz ez nagyon nem fair. Ezzel nem azt mondom, hogy azonnal vakulj és süketülj meg - ha észreveszel a múltban megtapasztalt olyan viselkedésmintákat, amik akkor rosszhoz vezettek, akkor elkezdhetsz aggódni, de amíg ez nem következik be, addig teljesen felesleges aggódni.

2016. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elgondolkodtató válaszok..
2016. júl. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!