Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány szünetet kér mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány szünetet kér mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónap utan a lány szünetet akar most.Azt mondta kell ez hogy lenyugodjunk,magunkba szálljunk.A szünet úgy valósult meg hogy én külön szobában. Ez nem tudom mennyire nevezhető így szünetnek.
2016. júl. 29. 15:05
 1/10 Noren1989 ***** válasza:

Körülírnád kicsit konkrétabban a kapcsolatotokat?

Alapból beírtam volna, hogy szakítás...


26/F

2016. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tennem a szexet élvezi velem.
2016. júl. 29. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szünet = szakítás.
2016. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BoogeyMan666 válasza:
Mással is :))))))) (élvezi a szexet vagy fogja akarja fontolgatja stb... bonyolult élőlények nincs biztos megoldás de az valószínű hogyha ezt mondta nincs megelégedve 100%-ig és van ott még vki vmi)
2016. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 hónap után még olyan fellángolásnak kéne lennie, hogy ilyenre aligha kerülhetne sor.

Nem hinném, hogy valóban szeretne :)

2016. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szünet1 -szakitás

Szünet 2-büntetlenül félre akarok lépni

2016. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem tudtam megérteni, ezt a "szünetes" gondolkodást. Szerencsére a saját bőrömön nem tapasztaltam, de én a magam részéről szakításnak tekinteném, ha ezt mondaná nekem a párom.
2016. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4esnek

Rákérdeztem direktben hogy elmondaná e ha más van a kepben.Azt válaszolta hogy nincs és nála a szünet az mindenre kiterjedő. Se velem se mással

2016. júl. 29. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:

1 hónapnyi kapcsolat után egyből szünet? WTF?


Az meg hogy ő azt állítja, hogy senki mással, még nem jelenti azt, hogy ez igaz is.


De ilyent még nem hallottam, hogy 1 hónap után valaki szünetet akarjon. Miért is nem szakítasz inkább vele?

2016. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

4,6 -os, teljesen igazatok van.

Kérdező.. miért te megmondanád, hogy igen Drágám azért akarok szünetet hogy megnézzem hogy mással jobb e szexelni mint veled? És ha nem visszjövök, ne aggódj?..

2016. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!