Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszéljem vele vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vele vagy hagyjam itt mire hazaér? Szerintetek?

Figyelt kérdés

1 ev 2 hónapos kapcsolat . 1 éve egyutt élünk . Rengeteget veszekszünk, többször akartam elköltözni, többször zavart el , mindig vissza jövök es kibékülünk .

Nagyon keveset szexelunk, nem akar lefeküdni velem . Legutóbbi vitánk során elmondtam neki, hogy ugy érzem csak azert vagyok itt, hogy legyen kitölteni valakin a bosszúját. Nem hív vissza, nem keres .. Na szóval nem az igazi finomat szólva .

Ma hazajött a szüleitől , el voltunk .. Aztán kétszer háromszor a fejemhez vágta , hogy nincs pénzem . Igy :

Tudjuk hogy nincs pénzed, meg sem lepődok rajta, hogy nem venned meg ezt meg ezt .. Tehát ilyen stílusban .

Neki az anyja ad pénzt, en dolgozom . Arra vagány , hogy félre tud tenni. Hozzáteszem reggelit en veszek állandóan, ebédet az anyjától hoz fel, szóval igy könnyű ... Nem vagyunk közös kasszán, viszont magamra főzök , utazok a meló helyre stb stb ..

Lenézi a munkámat , es ez az utóbbi a kérdésem alapja is :

Katonaságnál dolgozom , a közelben van egy katonai objektum , annak az udvarán egy ATM . Mondta, hogy menjünk vegyünk le pénzt . Elővettem az igazolványom, mire közölte, hogy ne vaganykodjal mar , minek az ?? Aztán besétált, se szo se beszed . Mondanom sem kell, ránk szóltak, hogy hova megyünk .. Mutattam az igazolványt, szóval be engedtek . Amíg bent voltunk végig szidta a két kapust, hogy ki a F..t képzelnek magukról stb stb . Majd közölte mikor nem adtam neki igazat, hogy ugyanolyan csicska vagy mint ezek ..

Ezt itthon mondta ...


Ti mit tennétek ??


2016. júl. 29. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az sem számít, hogy férfi vagy nő vagy... kilépnék a kapcsolatból. Ezt a stílust nem igazán tudnám elviselni, főleg úgy, hogy ha már beszéltem volna vele, hogy ne így kezeljük a dolgokat...
2016. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Már,, megbocs áss de nagyo szép van esttve amít írssz nem ....lehet ér teni,,,
2016. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, szerintem te magad is tudod mi a helyes lépés mert a szövegkörnyezetedből kiderül hogy ez neked sem esik jól.


Egyértelműen megpróbálnám lekommunikálni vele hogy ez így nincs rendjén, de ha tényleg ennyire "degradálóan" beszél veled, én kilépnék a kapcsolatból!


27F

2016. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
Szitává lőném és elásnám.
2016. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne lődd le... Élve ásd el... Megérdemli. És keress egy olyan csajt aki tud szeretni önmagadért.
2016. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Drogozd be, peckeld ki a száját és kötözd ki szétfeszített lábakkal a körlet zuhanyzójába olyan 24 órára.
2016. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iszonyú tahó, ráadásul azt hiszi magáról, hogy ő sz.rta a spanyol viaszt. Hagyd ott a fenébe.
2016. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyedben én elmennék vele újra a katonaságra, és most hagynám, hogy elvigyék a fenébe... eljátszanám, hogy nem ismerem, és hogy idáig követett, biztos erőszaktevő 😃 tuti bezárnák, szép látvány lenne 😃


Aztán dobbantanék. Ilyen kiszipolyozó kapcsolatra nem lehet szükséged!

2016. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!