Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy hétig nem keresi a másikat, akkor az azt jelenti, hogy kár is tovább gondolkodni rajta?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #hét #érdeklőés
2016. júl. 29. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

elég furcsa, ha egy hete nem hiányol, de azért nem biztos, hogy nem érdekled. főleg, ha nyaral. fene tudja, mennyire van ott net, térerő, mennyi és milyen programja van, mennyi a lehetősége és kedve közben netezni, vagy mi más tartja vissza.


szerintem kérdezd meg tőle, "hogy telik a nyaralás?" és máris közelebb vagy a válaszhoz. aztán, ha túl lesz rajta, lehet hogy érdemes őszintén elmondanod, hogy téged ez a helyzet zavar. ne légy számonkérő, se vádaskodó, csak mondd el, hogy mit érzel emiatt és mit várnál tőle. aztán ő vagy reagál erre valamit, vagy nem, de legalább ti ketten, a valós viszonyok alapján tiszta vizet önthettek a pohárba.


az, hogy mi felületes infók alapján mit feltételezünk róla, teljesen mindegy, ezt nektek kettőtöknek kell rendezni. sokkal több értelme van megbeszélni, mint gerjeszteni a félelmeidet és egyoldalúan lemondani a megoldásnak még a kísérletéről is.

2016. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha lett volna fellángolás, ez nem történhetett volna meg. Aligha hiszem, hogy itt bármi folytatás lenne. Lépj tovább... :)
2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen ezeken énis gondolkoztam, csak tényleg oylan furcsa, hogy amikor személyesen találkozunk mert pont ott melózik ahol én akkor nagyon jól ebeszélgetünk meg tényleg így neten is, csak néha meg olyan távolságtartó és szinte vissza se ír, mintha haragudna. De mostmár viszont egy kicsit énis meguntam, hogy szinte minden nap nekem kell kezdeményeznem a beszélgetést. Azért az nem igaz, hogy 2-3 perce nincs arra, hogy írjon egy sort. Most nem pont a nyaralásra gondolok.
2016. júl. 29. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!