Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő erre vágyik szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Minden nő erre vágyik szerintem, mégse jó neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves srác vagyok kicsit érettebb gondolkodással mint a korombeliek. Fél éve van egy barátnőm akinek mindent megadok mind anyagi, testi, érzelmi téren. Fél év vitamentes volt majd jött pár gond (egészségügyi, munkahelyi) és mintha eltávolodtunk volna egymástól. Szakított is velem mert ő nem érezte azt, hogy én szeretem őt. Ahogyan ránéztem, ahogy hozzáértem abból nem érezte pedig imádom a mai napig, szerelmes vagyok belé de valamiért ő mégsem érezte. Aztán kibékültünk, nem is ez a lényeg. Hanem, hogy mindent megbeszéltünk, kinek mit kéne változtatnia ami meg is történt. A napokban most azt mondta, hogy szerinte most én bújok többet és én mutatom jobban, hogy szeretem mint ő. Látom is rajta, hogy már nem jön annyira mint eddig, nem bújuk hozzám nincs meg az ami eddig. Kérdezem én a sokat megélt emberektől. WATTAFUCK? Eddig az volt, hogy nem érzi, hogy szeretem mikor meg megnyílok felé akkor már fordul a kocka? Közben meg azt mondja, hogy olyan vagyok mint aki a nagykönyvben meg van írva. Virág a munkahelyre, vacsora, programok kettesben, a barátokkal szóval egy olyan kapcsolat volt fél évig mint a mesékben.


21 éves előttem 3 évig egy drogos, alkoholistával volt.


Kérdem megint. Mi a francot rontottam el? Mindent beletettem, 120% -ot. Most én emésztem magam, hogy el fogom veszíteni pedig nem kéne.


Mikor megkérdeztem tőle, hogy mit tehetnék azért, hogy jó legyen neki azt mondta: Nem tudom mit tehetnél csak félek, hogy nem lesz olyan mint az elején már ezért bezárkóztam.


??????????????????????????????????????????????????????????????????????? Valaki? Magyarázat???? ERREE??????


Köszönöm a kedvességeteket előre is.



2016. júl. 29. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem az a tapasztalatom, hogy mikor az eggyik fél jobban "nyomul", akkor a másik úgy érzi, hogy neki nem kell mozdítani semmit, mert a másik úgy is ott lesz mellette.

A helyedben kicsit visszavennék, hogy lássa, neki is kell tennie érted.

2016. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
*egyik
2016. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szomorú az, hogy nem lehet őszintének lenni hanem játszmázni kell. Ha én őszinte vagyok bármit megteszek, csak gondolok rá, elmosogatok, virágot küldök és nem várok érte cserébe semmit csak boldognak akarom látni.


Erre direkt távolságot kéne tartsak, hogy észrevegye magát?


Milyen modern szar kapcsolati rendszer már ez ahol nem lehetsz önmagad.....


Köszönöm a kommentet, abszolút értem mire gondolsz csak nehéz nem őszintének lenni.

2016. júl. 29. 17:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy még nagyon kislányosan gondolodik, te pedig ahogy írtad komolyabb vagy. A sok ölelgetés, bújás lehet sok neki, nekem is az lenne. Megszokta amilyen vagy és most furcsa neki.


N.

2016. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ezt akarta. Azt se tudja, hogy mit akar.
2016. júl. 29. 17:12
 6/22 anonim ***** válasza:
Hááát nem tudom. Most lehet, hogy aranyos vagy, de ha valakiben már megrendült ilyen téren a bizalmam, és elkezdtem azt érezni, hogy nem szeret, akkor elhidegülök tőle, és NAGYON nehéz visszaállítani a jó kapcsolatot.
2016. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De ez a lényeg, hogy szerettem akkor is meg folyamatosan. Baromság, hogy azt mondja nem mert az összes közös barátunk ezt látta és nem értik miért mondta ezt.
2016. júl. 29. 17:16
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha az se jó, hogy mindent megteszek érte de nem bújok annyira meg minden de ha meg bújok az se jó akkor mi a p@csom a jó?
2016. júl. 29. 17:23
 9/22 anonim ***** válasza:

Kicsit nekem is az jött le, hogy nem tudja mit akar.

De egyébként a folyamatos jólétbe is bele tud unni az ember. Ha nincsenek hullámvölgyek, akkor egy idő után beleszoksz a jóba és nem látod, hogy valójában mekkora mázlista vagy.


Esetleg nézd meg ezt a szeretetnyelvek dolgot, amit itt mostanában folyton nyomatnak a válaszolók, ha még nem ismernéd.

2016. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utánanéztem ennek már. 5 szeretetnyelv van és mind az 5 -öt megadtam neki folyamatosan. Alaptalan ami történik.
2016. júl. 29. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!