Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő erre vágyik szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Minden nő erre vágyik szerintem, mégse jó neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23 éves srác vagyok kicsit érettebb gondolkodással mint a korombeliek. Fél éve van egy barátnőm akinek mindent megadok mind anyagi, testi, érzelmi téren. Fél év vitamentes volt majd jött pár gond (egészségügyi, munkahelyi) és mintha eltávolodtunk volna egymástól. Szakított is velem mert ő nem érezte azt, hogy én szeretem őt. Ahogyan ránéztem, ahogy hozzáértem abból nem érezte pedig imádom a mai napig, szerelmes vagyok belé de valamiért ő mégsem érezte. Aztán kibékültünk, nem is ez a lényeg. Hanem, hogy mindent megbeszéltünk, kinek mit kéne változtatnia ami meg is történt. A napokban most azt mondta, hogy szerinte most én bújok többet és én mutatom jobban, hogy szeretem mint ő. Látom is rajta, hogy már nem jön annyira mint eddig, nem bújuk hozzám nincs meg az ami eddig. Kérdezem én a sokat megélt emberektől. WATTAFUCK? Eddig az volt, hogy nem érzi, hogy szeretem mikor meg megnyílok felé akkor már fordul a kocka? Közben meg azt mondja, hogy olyan vagyok mint aki a nagykönyvben meg van írva. Virág a munkahelyre, vacsora, programok kettesben, a barátokkal szóval egy olyan kapcsolat volt fél évig mint a mesékben.


21 éves előttem 3 évig egy drogos, alkoholistával volt.


Kérdem megint. Mi a francot rontottam el? Mindent beletettem, 120% -ot. Most én emésztem magam, hogy el fogom veszíteni pedig nem kéne.


Mikor megkérdeztem tőle, hogy mit tehetnék azért, hogy jó legyen neki azt mondta: Nem tudom mit tehetnél csak félek, hogy nem lesz olyan mint az elején már ezért bezárkóztam.


??????????????????????????????????????????????????????????????????????? Valaki? Magyarázat???? ERREE??????


Köszönöm a kedvességeteket előre is.



2016. júl. 29. 16:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem szeret a csaj, csak még nem tud, nem mer szakítani. Az is lehet, hogy van "délibáb van a láthatáron".
2016. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
- van
2016. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2016. júl. 29. 18:04
 14/22 anonim ***** válasza:
Az évek meg a rutin.
2016. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

Kis cuki vagy, üdv az életnek nevezett mosogatólében :)


Nincs magyarázat, így működünk mi emberek. Aki nyomul az nem kell.

2016. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem ez az első szerelem az életemben. De az összes többiben én hibáztam amit belátok.


Most ez az első amiben mindent jól csinálok és nem jó így se.


Mikor valakitől megkérdezed, hogy: Mit tehetnék, hogy neked jó legyen, mi az amitől jobban éreznéd magad" és azt mondja "Nem tudom" na akkor szakad le a pofám.

2016. júl. 29. 18:40
 17/22 anonim ***** válasza:

Megkapta amit akart.

Most már téged esz a fene utána.

Igen,apukám,,fordult a kocka.

2016. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Egyébként rossz kapcsolat után nem ritka, hogy nehezen kezeli az ember a túlzott figyelmességet, nem tudom, milyen volt az exe, de lehet, hogy bántalmazó, vagy manipulatív, azért kezeli fenntartásokkal a túlzott kedvességed. Vagy csak megijedt a viselkedésedtől.
2016. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Olyan dolgogat gondol érzésnek, ami valójában csak gondolat.

Valamire szüksége van, amit nem kap meg, ezért ő rosszul érzi magát, saját magában van eltévedve, szóval semmiképp se vedd magadra, benned vannak érzések, amiket csak te érezhetsz, ő max érzékel-következtet, ezek szerint rosszul. Tehát ő nem elég érett. Szerintem nem tudja megfelelően elkommunikálni, hogy miben szenved hiányt, sőt, talán ő maga sem tudja, hogy milyen szükséglete nem kerül kielégítésre, mert nincs megfelelő önismerete, csak a hiány keltette negatív érzéseivel van tisztában (vagy még azzal sincs..).

Amíg nincs meg, mit szeretne, addig aligha tudsz segíteni. Megfelelő kérdésekkel rá lehet vezetni, és ha olyan érett vagy, akkor bizony ez menni fog :)

Ha már tudja mi lehet a megoldás, akkor pedig egyszerűen csak kérjen meg rá téged, és kész! :)

2016. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

„Mikor valakitől megkérdezed, hogy: Mit tehetnék, hogy neked jó legyen, mi az amitől jobban éreznéd magad" és azt mondja "Nem tudom" na akkor szakad le a pofám.”


Naszóval, akkor ez a baj. Rá kell vezetni megfelelő kérdésekkel őt a gondjára, mert fogalma sincs tényleg, hogy bizonyos érzései milyen szükséglethez kapcsolódnak, és így nem tudja eldönteni mi segíthetne rajta.

2016. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!