Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholproblemak. Ti mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Szoval.. A parom /20/ es en /20/ tobb mint egy eve vagyunk egyutt. En a zarkozott, agyban olvasos filmnezos tipus vagyok, o meg a buli, haverok, pia tipusba tartozik. O kepes hajnal hatig kint lenni, en mar 11-12 korul hazamegyek. Tobbszor elofordult mar hogy megigerte hogy 5-6 fele hazaer. 7-8 fele esett be az ajton reszegen. Tudja hogy nem szeretem ha iszik, mert anyam iszik es epp ezert jottem el otthonrol. A legutobbi alkalommal amikor hazamentunk /nem orult neki/ es ordibalt velem ejszaka az utca kozepen tobb kapura racsapott, es amikor hazaertunk akkor sirt nekem hogy o nem akar elvesziteni.

Nagyon nagyon szeretem, o a vilagom kozepe. De nem tudom elviselni, egyreszt mert ha iszik akkor bunko es felek, masreszt mert anyam is ezt csinalja. Amugy nagyon rendes velem, a manias depressziomat jol kezeli. De mig nekem o a vilag kozepe, addig neki ugy erzem a pia. Ez nem normalis. Nem szabadna hogy fontosabb legyen a pia mint en.

Remelem ertitek a szitut es tudtok segiteni.

En mar nem tudom mit csinaljak.

Koszonom



#ital #alkohol #alkoholproblemak
2016. júl. 30. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen gyakoriak ezek a lerészegedések ?

Ha gyakoriak,akkor elvonó.

2016. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Harom hetente, havonta kb. De volt olyan korszaka is hogy minden hetvegen, par evvel ezelott meg egesz nyaron ivott.
2016. júl. 30. 08:05
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
Azonnali szakítás...Ennyi...
2016. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennek csak rossz vége lehet... Én a helyedben átértékelném azt a "világom közepe" dolgot... Szeret, meg nem akar elveszíteni, de azért ugyanúgy iszik?! Remek! Pedig nem nehéz elmondani ilyen dolgokról azért az emberért, akit tényleg szeretünk. Tudnék mesélni... De végülis ő még csak 20 éves, nem hiszem, h még eljutott volna erre a szintre. Talán idővel el fog, se koránt sem biztos (ismerek olyan hapsit, aki még 50 évesen is ilyen életvitelt él). Namármost: neked azt kell mérlegelni, h hajlandó vagy e akár éveket várni arra, h a párodnak ne a pia, meg a haverok legyenek a legfontosabbak?! Csak az a baj, h addig Te szép lassan kikészülsz mentálisan, hiszen már most gondok vannak veled, ezen meg ez a helyzet egyáltalán nem segít... Sőőőt, csak még jobban ront. Én elhiszem, h most úgy érzed, h szereted meg ilyesmi, csak kérdés az, h ezt valóban miatta érzed, vagy csak azért, mert Ő volt az, aki kiszakított a rossz családi körülmények közül, Vagyis mint valami megmentőkwnt tekintesz e rá inkább?! Ezt 20 évesen még nehéz felmérni, de szerintem gondolkodj el ezen.
2016. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dolgom ilyen fiúval. Amit tehetsz, hogy nem tiltod, minnél jobban mondod hogy sokar iszik annál többet fog. Szerintem 3-4 hetente berúgni nem egy nagy dolog, belefér( főleg 20 évesen ) . Én 22 éves vagyok, heti 1-2 alkalommal megyek bulizni, de nem mindig részegség a vége egyszerűen csak megiszom pár sört/koktélt/fröccsöt a barátaimmal. Szóval belefér amit a párod csinál, elvileg. Gyakorlatilag tudom, hogy milyen olyannal lenni aki ilyen durván berúg elég gyakran. Ebben nem fog megváltozni, max ha ő is akar, de inni akkor is fog.
2016. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* lemondani
2016. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ivásnak általában oka van. Beszélgettél már vele erről? Miért jó neki lerészegedni, mit akar elnyomni magában?
2016. júl. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát vannak ilyen bulizós emberkék. A havi egy alkalom belefér szerintem, a leírtak alapján azonban kicsit túl jól sikerülnek a bulijai. Szerintem légy szigorú. Ha részegen megy haza, szimplán ne engedd be. Aludjon kint az utcán, kocsiban, akárhol. Egy idő után rendet tanul, akkor jár majd csak el bulizni, ha nem vagy otthon.

Így csinálja az egyik ismerősöm is. A férje jól be van idomítva immár vagy 20 éve. Akkor megy a cimbikkel piálni, ha a feleség elutazott pl. Ha meg érzi, hogy súlyos a helyzet, akkor be sem csönget, csak meglapul a kocsiban reggelig.

2016. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az apja zugivo.

Na meg a betegsegem se egy konnyu eset.

Ha nem szedem a gyogyszert akkor konnyen, masodpercrol masodpercre valtozhat a hangulatom, olykor nem tud semmi felviditani, de van olyan is amikor porgok.

Nem tudom miert iszik.. Ha rakerdezek akkor az a valasz: 'mert csak' meg hogy o fiatal es ki kell elnie magat.

2016. júl. 30. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Az sem normalis, hogy neked egy masik ember a vilag kozepe, es az sem hogy neki a pia az. Megvaltozni nem fog, mert hajlama van ra, ugyhogy vagy elfogadod hogy a rossz szuloi minta es ragaszkodas miatt bevonzottal egy masik alkoholistat vagy jobb esetben elmesz egy pszichologushoz ws a baratodat elhagyva vegre felepitesz egy egeszseges onkepet aminek az onbecsulesed a kozepe, nem egy kezdodo alkoholista szanalmas feltini gyerek.
2016. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!