Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a szeretőtökből komoly, tartós párkapcsolat lett?

Figyelt kérdés
Van párom nekem(30F) is meg a szeretőmnek is de a szeretőmmel is már 2 éve együttvagyunk. Ő(27L) nagyon szerelmes belém de csak akkor akarja elhagyni a párját ha velem komoly kapcsolatba tudna lenni. Eleinte nem gondoltam komolynak(ő elég könnyűvérű volt) meg,hogy ilyen hosszútávú lesz a dolog de ez lett belőle. Aztmondta,hogy bennem minden megvan ami neki kell és tőlem családot is elképzelne. Csak én nem vagyok biztos a dolgomba az előélete miatt.Amúgy a párkapcsolatom gáz annak lassan így is úgyis vége lenne.
2016. júl. 30. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak egy 4éves kapcsolata volt mikor megismertem. Csak szex kapcsolatnak indult semmi másnak. Aztán egymásba szerettünk. Ő elhagyta akkori partnerét. A mi kapcsolatunk pedig komolyra fordult és családot tervezünk. Ami eddig mással még eszébe se jutott. Szóval van ilyen. Meg még ilyenebb is.
2016. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy indult.... Aztán csúnyán pofára ejtett... :-S Jól gondold meg! Lehet csak az van a dolog mögött, azért akar ennyire, mert elérhetetlen vagy,mert tabu vagy, mert nem kaphat meg. Ha össze jössz vele, akkor lehet már nem is leszel olyan érdekes és tovább áll. Főleg, ja olyan az előélete...
2016. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi lett veletek?
2021. szept. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2,5 év után szakítottam a szeretőmmel(csúfos vége lett) és azóta is az eredeti párommal vagyok.Nagyon más volt a mentalitása és már nem bírtam elviselni.
2021. szept. 7. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!