Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltem, tudok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltem, tudok neki valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
A barátom 20 éves és már egy éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást és mindent megtennék érte. Nos, amikor megismertem, akkor ismertem meg a helyzetét is. Van, amikor nem nagyon van mit enniük. Tavaly nyáron is beszélgettünk erről, volt, amikor csak almát meg főtt kukoricát tudott enni ( de azért ne gondoljatok nagyon durva helyzetre ). Bárlistán vannak és a csekkekre elmegy a fizetés nagy része. Testvére is dolgozik, de hiába...Most akartam vele találkozni, de az anyukája azt mondta, hogy nem szeretné, hogy mennyek, mert nem kapta meg a kajajegyet és nem tud FŐT kaját csinálni ( ők is kenyeret esznek, meg amit találnak hozzá ). Én ígyis elmegyek, viszek tojást, meg sütit, próbálok segíteni. De mégis, tudok én itt valamit tenni egyáltalán? ( mondom, nem állnak az éhenhalás szélén, csak van, amikor nincs... ) A helyzet ellenére sem akarok elhagyni, mert szeretem és nem hagyom ott a problémájával együtt!
2010. ápr. 17. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

NE!

Bocs de először is a fiú barátnője vagy és nem fordítva, még fordítva elmegy , de így nagyon ciki a srácnak is meg a családjának is ha te ebédet meg hasonlókat viszel nekik. Ilyen helyzetben inkább ne tegyél semmit.

A süti az rendben van. De kaját azt már ne nagyon. Az sértő is valamilyen szinten, hogy "a fiam barátnője hozza a vacsorát". Azt mondod annyira nem kuporognak, szóval, inkább etesd meg nálatok a srácot, de ez kínos nekik is és neked is.

2010. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az akkor nem gáz, ha mégis elmegyek? Végülis az anyja úgy van vele, hogy ha megyek, akkor megyek, ha nem, akkor nem...
2010. ápr. 17. 19:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg a barátom is, meg muterja is azt mondta a tojásra, hogy oké
2010. ápr. 17. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
off: anyukád is kiírta ezt a kérdést, asszem tegnap:D
2010. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vok:


Nem gáz ha elmész nyugi!

Én azt mondom hogy olyanokat ne vigyél, hogy sült hús, krumpli , rizs, hasonlók.


Egy tálca süti, vagy tojás, vagy egy üveg méz az még szép gesztusnak mondható, de azt mondom hogy vannak határok.

2010. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos? :O
2010. ápr. 17. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat!
2010. ápr. 17. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis vigyél nekik enni, nincsen ebben semmi szégyenleni való. Félig meddig már a családhoz tartozol, a családtagok pedig segítik egymást. Szerintem ők is segítenének neked viszont.

(szerintem ha hetekig nem mennél át, mert úgysincs mit enniük, az sokkal nagyobb pofátlanság.)

2010. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!