Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jessy11 kérdése:

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal nyolc éve vagyunk együtt,ebből kb. három éve egy helyen dolgozunk és együtt is lakunk egy munkásszállón.Most készülünk saját lakást venni,már elkezdtük intezni a papírokat is.A gond az,hogy rengeteget veszekszünk,naponta akár többször is.Mindketten nehéz természetűek vagyunk,önfejűek,egyikünk sem enged a másiknak.Eddig valahogy mindig megoldottuk a dolgokat,de most már úgy érzem kezdek belefáradni ,állandóan szomorú vagyok és sokat sírok.Sokszor felmerült már a szakítás is,de olyankor mindig előjön az az érzés,hogy nem tudnák élni nélküle.Tudna valaki valami tanácsot adni?
2016. júl. 14. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel együtt vagyok akkor boldog akarok lenni. Jól érezni magam és nem veszekedni. Vita és nézeteltérés természetes de nem napi szinten. Attól is függ mi a vita tærga. Tudtok-e és akartok-e változtatni. Én búcsút mondanék. Közös lakást bistos nem vennék.
2016. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A parkapcsolati terapia allatorvosi lovai vagytok.
2016. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyetek lakást. ez okozza a problémát ugyanis
2016. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy hangzik, hogy ti mégsem szeretnétek elköteleződni egymás felé és tudat alatt ezt ti is érzékelitek, ami veszekedésekben nyilvánul meg.
2016. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogsz tudni élni nélküle, elhiheted.
2016. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, vehenek lakást de nem közöset. Ha csak ketten tudjak megvenni akkor várjanak még fél évet. Saját lakást, saját névre.
2016. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne menjetek bele egy közös lakás vásárlásába, hiba lenne!
2016. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!