Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egyáltalán nem kívántad szexuálisan a párod? Ha igen, akkor mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A dolog pikantériája, hogy lassan 1 hónapja, hogy megkérte a kezem, minden happy, csupa boldogság, amúgy 1,5 éve vagyunk együtt újonnan, azelőtt 4 év volt távkapcsolatban, csak kisebb nagyobb dolgok miatt vége lett egy hosszabb időre. Szóval teljesen boldognak éreztem magam meg minden ebben az elmúlt 1 hónapban is, most voltunk egy egy hetes kiruccanáson Krakkóban, az nem az a hely volt, ahol nyaltuk faltuk egymást, más program miatt voltunk oda. Hétfőn jöttünk haza, azóta sincs köztünk semmi szex vagy hasonló. Eleinte a fáradtságra fogtam, de kicsit már kipihent vagyok, szóval nem amiatt lehet..Tulajdonképpen így ez a 2. hét szex meg egyebek nélkül...ő próbálkozik, hogy közös fürdés, zuhi, stb, de valahogy nincs hozzá kedvem...mit tudnék tenni ez ellen?


25/l a párom 35/f



2016. aug. 4. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Azt lefelejtettem,hogy igenis,a jó szex alappillére egy tartós kaocsolatnak.Írj privit,szerintem lenne miről beszélnünk.Előző voltam.
2016. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Olyan előfordulhat,hogy átmenetileg nem kívánod a párod vagy szexet.De ha kezdetektől fogva nem működik a kémia rendesen,akkor nem szabad erőltetni ezt a kapcsolatot.

Mondom én aki szintén hasonló helyzetben vagyok :)

F40+

2016. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem kezdetektől fogva nem működik...csak ez a hét ilyen..az elmúlt héten kívántam, de nem volt lehetőség a szexre, mert amint írtam, nem olyan program volt, meg eléggé szét voltunk szedve csapatokra fiúk/lányok külön tulajdonképpen..
2016. aug. 4. 16:37
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét az semmi!Amint írtam bárkinél megesik.

Még nálunk pasiknál is.:)

Vannak életszakaszok,helyzetek,amikor az ember nincs ráhangolódva a szexre valamilyen ok miatt.

12-es

2016. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lefeküdtem vele, de nem éreztem azt, amit kellene..mármint..amit még két hete a szenvedélytől túlfűtött szeretkezéskor..
2016. aug. 5. 23:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ezt Neked kell tudni magadban,hogy mi az oka a változásnak!

Én lelki,pszichés okra gondolok.De lehet gyógyszer mellékhatás,egészségügyi,stb.

Gondold át!

12,14

2016. aug. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!