Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat kirúgták az állásábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat kirúgták az állásából és nem tudom. Meddig várjak?

Figyelt kérdés

Mint ahogy a címből is kiderül, a pasimat egy hete kirúgták a munkahelyéről.


Azóta egy, azaz egy önéletrajzot irt és küldött el, az sem jött össze.


Nincs semmi megtakarítása és egy hónapja van, hogy állást találjon. Nálam lakik kb. fél éve.


Ha javaslok neki bármit is, letol, hogy én ne szóljak bele, mert nem értek hozzá, de közben itthon nem csinál semmit, még a szemetet sem viszi le.


Legyek vele türelmes, és várjam meg míg egyáltalán nem lesz pénze, vagy nyaggassam és ha hónapokig ezt csinálja, dobjam ki a francba?


Nem mérnök, közgazdász, informatikus, jogász, sok nyelvet beszélő bölcsész, akikre van ma is kereslet.



2016. aug. 4. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Komoly próbatétele ez a kapcsolatotoknak. Talán az egyik legnagyobb mélypont is lehet. Nehéz időszak ez neki és biztosan frusztrált a helyzete miatt, nem tudom mennyit segít neki ha nyaggatod. Viszont arra jó lenne ráébreszteni, hogy ha ő nem csinál semmit, helyette más nem fog.

Fél évig voltam munkanélküli, totál lelki rokkant lettem. Aztán végül csak össze jött valami, évek óta meg van a munkahelyem.

Ha nem is mindennap de heti 1-2x meg kell rugdosni, mert ilyenkor össze tud omlani az ember.

2016. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy hete es ezen igy kiakadsz??Jeeezus....


Nalunk volt olyan a h a ferjem nem dolgozott egy honapig es en tartottam el, de nem csesztettem, nem nyaggattam, ugy voltam vele hogyha akar akkor majd el egy dolgozni.


Volt olyan h en nem dolgoztam honapokig es o tartott el es soha egy szoval nem tette szova h ot ez zavarja, nem csekkolta h mit es kinek kuldtem. Ez regen volt, azota mindketten dolgozunk de nalunk alap h segitjuk egymast szrehanyasok nelkul.

2016. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

gondolom neki is tele lett a töke a sz@r**ú főnökséggel meg a minimálbéres sz@r munkákkal.


Megértem...

2016. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem a férjem. Az én lakásomban lakik, nincs megtakarítása, míg nekem van. Nem vagyunk közös kasszán.


Az előző munkahelyét is ezért szerezte, mert én mondtam neki, hogy 30 évesen már dolgoznia kellene, hogy összeköltözzünk.


Ha én lennék hasonló helyzetben, nem tudna eltartani.

2016. aug. 4. 21:24
 5/15 Szergej55 ***** válasza:
100%
Egy hét után még nyilván nem érdemes arra várni, hogy 700 helyről telefonáljanak utána az állásajánlattal, de az nincs rendben, ha otthon amúgy nem csinál semmit a háztartásban, míg te dolgozol, ezt mindenképp tisztázd szerintem.
2016. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
#3, akkor az a megoldas, hogy mindent a baratnojere harit? Dolgozzon o minimalberert meg szar fonokkel, mig o otthon hevereszik es semmi hazimunkat nem csinal? Hat en nem ertem meg...
2016. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően azt mondanám, hogy egy hete rúgták ki, nyilván nem örül neki, és ha egyébként dolgos ember, akkor hagynám, hogy helyre tegye magát 2-3 hét alatt, aztán majd elkezdi küldözgetni az önéletrajzát és felveszik, amikor felveszik. Addig meg fizetem a költségeit. Persze elvárnám, hogy ne akkor akarjon nagy ruhavásárlást tartani, meg új telefont venni, de egyébként támogatnám.


Miután neked ennyire nem fűlik ehhez a fogad, nyilván sok dolgot elárul a kapcsolatról.


Megjegyzem, össze sem jöttem volna olyan emberrel akit 30 évesen rugdosni kell a munka miatt.

2016. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

#3 Megfelelő képzettség, tudás kell és akkor nem kell a minimálbérért 12 órázni.. Mindenki a saját maga sorsának kovácsa.

Ha te ennyit keresel, azt saját magadnak köszönheted.

2016. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ha egyszer nem jött össze, akkor hát még úgy álljon neki a dolognak, hogy sikerülni fog, találni fog valamit, meg amúgy hát , a munkaügyi hivatalban is érdeklődhet, hogy mit lehet ilyenkor tenni, esetleg ott van neki tanfolyam vagy átmenetileg valami meló, vagy hát igazándiból írok még valamit priviben.
2016. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
Ilyen esetben otthagynám azonnal. Ha csak pillanatnyi állapot lenne, hogy épp nincs munkája, de keres, akkor kb egy hónapot várnék.
2016. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!