Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimat kirúgták az állásábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat kirúgták az állásából és nem tudom. Meddig várjak?

Figyelt kérdés

Mint ahogy a címből is kiderül, a pasimat egy hete kirúgták a munkahelyéről.


Azóta egy, azaz egy önéletrajzot irt és küldött el, az sem jött össze.


Nincs semmi megtakarítása és egy hónapja van, hogy állást találjon. Nálam lakik kb. fél éve.


Ha javaslok neki bármit is, letol, hogy én ne szóljak bele, mert nem értek hozzá, de közben itthon nem csinál semmit, még a szemetet sem viszi le.


Legyek vele türelmes, és várjam meg míg egyáltalán nem lesz pénze, vagy nyaggassam és ha hónapokig ezt csinálja, dobjam ki a francba?


Nem mérnök, közgazdász, informatikus, jogász, sok nyelvet beszélő bölcsész, akikre van ma is kereslet.



2016. aug. 4. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Egy hónap? Te amúgy tudod hogy működik az állás keresés?

Hiány szakmám van, 3 hét alatt találtam munkát, írtam szerződést, mert egy adott helyre akartam menni.. 2 nap után felhívtak. Tesómnak ez 2 hónap volt, mert 4-5 helyre is elment interjúzni és több körös interjúk voltak.


Na ezt csak az "egy hónap alatt szerezzen új melót" elvre... És akkor ez még a nagyon kell ember kategória volt, ahol nem is volt kérdés hogy 5-ből 4 helyre felvennének.

2016. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap?


Én háromnegyed éve nem találok semmit, mert tucatszakmám van, és hiába x év tapasztalat, "szülőképes" korban (28) vagyok, és sehová! nem kellek, mondván, jön a gyerek - az nem gáz, hogy párom sincs.

Már hazudtam azt is, hogy meleg vagyok, hátha, úgy jutottam egy körrel beljebb.


Jó, én fejlesztem magam, tanulok, nyelvvizsgára készülök, meg maximálisan ellátom a háztartást-kertet, de attól frusztrál a dolog.

2016. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy miért rúgták ki?


Ha 30 évesen neked kellett noszogatni, hogy dolgozzon már, az sokat elárul róla... 1 hét az még nem sok, de gondolom azért izgulsz, mert már előtte is ilyen léhűtő volt. Nem kellett volna összeköltöznöd egy ilyen emberrel. Tudom miről beszélek, 2 évig tartottam el az exem, aki tökre ugyanilyen volt, rugdosni kellett, hogy egyáltalán keressen munkát. Ő is 30 éves volt...

2016. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"ne szóljak bele, mert nem értek hozzá"


ezt nem szívesen hallgatnám, bármi van a pénzzel.

2016. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Eléggé egy lúzer gondolkodású pali,gyerek nem férfi.

Felelősség tudata semmi,jellemtelen alak,sajnos kérdező ezt kell mondjam.

Lusta,belesz..rik mindenbe,az ilyen ne kapcsolatot keressen hanem aludjon otthon magának.

Hova tudtok elmenni?Mi a célja?Semmi?

Ilyen emberrel nem tudsz mit kezdeni,szégyellhetné magát,gondolom képezni se képzi magát,konkrétan egy parazita élősködő.

Ilyen pali mellett képzeled el az életed?Nem lenne jobb egy ambiciózus pasi akinek jól fizető munkája is van?

2016. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!