Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért aggódik a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggódik a barátnőm, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

Még ha akarnám sem tudnám.


fél évig keresgéltem, de senki :(


mondjuk igaz, hogy barátnőért is 3 évig kellett pedáloznom, keresgélnem egy türhető nőt, aki járni is akar velem.


2016. aug. 5. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor keresgélj még, előbb utóbb sikerül.
2016. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óh, ha terjed, hogy barátnőd van, gyorsan lesz jelentkező félredugáshoz.
2016. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez így van!


ha a barátnőddel mutatkozol, olyankor nyugodt és kiegyensúlyozott ember vagy, ami vonzóbb más nőnek is


továbbá azt gondolják, hogy tudhatsz valamit, hiszen valaki felkapta rád a fejét, és veled van


főleg ha némelyik csajnak böki a csőrét hogy a csajod ő hozzá képest semmi :D

2016. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát sajnos az én barátnőm elég jelentéktelen.


max az egyetemi kocka bagázsból ismert csávókák tátják a szájukat, hogy van nőm, mert nekik ez még nagy szám.

2016. aug. 8. 13:44
 5/11 anonim ***** válasza:

becsüld csak meg, van hogy az emberre évekig nem mosolyog a szerencse...


jó is az a jelentéktelen ingyen punci

2016. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresgéltél, tehát a szándék benned van a megcsalásra. Akkor tulajdonképp miért csodálkozol, ha aggódik a barátnőd?
2016. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért jó, hogy így állsz a barátnődhöz, aki veled van és szeret. A helyében már rég nem lennék veled és a kocka barátaidnak sem lenne mire tátani a szájukat.
2016. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 évig pedáloztál és képes lennél megcsalni??? Gratulálok! :(
2016. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

3 evig pedaloztam h nom legyen


Nem ezert az egy bizonyos noert pedaloztam 3 evet.

2016. aug. 8. 15:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, de akkor megéri elbukni? Mert ha megcsalod és rájön, bukó! Tehát, ha megcsalod, csak olyannal "érdemes", aki utána az új nőd lesz. De ha találsz egy olyan ostobát, aki nem méri fel, hogy elhagytad érte a nődet, őt is elhagyhatod majd másért, akkor megérdemlitek egymást.
2016. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!