Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ilyen tutyi-mutyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ilyen tutyi-mutyi vagy velem vannak a problémák?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő! Az anyja egy nem normális ember aki a saját elszúrt életét akarja visszaorgatni és a lányán keresztül megélni. Mindent megtesz hogy szétszedjen minket a lányt megpofozta, engem kiakart dobni a házból, este felébreszteni hogy t......jak onnét, Már egy éve ezt csinálja kisebb szünetekkel. Mondtam a pátomnak, hogy költözzön a mamájához de nem akar. Mondtam, hogy béreljen lakást én meg a felét fizetem de nem akar. Utolsó ötletem az volt, hogy jöjjön nálunk, de azt mondta +majd meglátjuk" olyan mint egy mazochista.
2016. aug. 8. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni így. Én se akarnám, hogy pl. te fizesd a lakbéremet. Lehet hogy nálatok sem érezné jól magát. Nem tudni, hogy a mamájánál mi a helyzet, bár az még talán járható út is lehetne átmenetileg.
2016. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzi úgy ,hogy ti egy pár vagytok. Ha úgy érezné akkor szívesen elköltözne veled külön lakásba.


A nagyis meg a hozzád költözös dolgot lehet érthető okokból nem szeretné,mert egyik sem lenne az igazi csak csöbőrből vödörbe helyzet.

2016. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
Miért nem költöztök közösen vhova együtt?
2016. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő azon van minden áron, hogy kimenni külföldre dolgozni és majd hazajönni. Amit én nem szeretnék. Javasoltam neki a három fenti megoldást de csak kifogásokat emel ellenük.
2016. aug. 8. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ő szemében meg te vagy tutyi mutyi, hogy nem akarsz jobb életet külföldön.
2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges
2016. aug. 8. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Az eszedbe jutott már, hogy azt javasolod, hogy együtt költözzetek el otthonról?


Javasoltad neki, hogy költözzön csak el, költözzön a nagyanyjához, vagy költözzön hozzátok, a te szüleidhez.


Hát én inkább téged tartanálak tutyimutyinak. Mondjuk eleve nem értem hogy minek mászkálsz oda aludni, mikor azt is tudod, hogy nem látnak szívesen.

2016. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hiba a kérdező készülékében van. Mint privátban megírta, azért jár ő oda aludni, annak ellenére, hogy nem látják szívesen, mert őnáluk nem engedik és félnek, hogy elhidegülnek, ha találkoznak.


Kár, hogy nem a nőd írta ki a kérdést, javasolni kéne neki, hogy szabaduljon meg tőled, mert még egy ilyen szerencsétlen hapsit régen láttam. Nem engedik neki, hogy odavigye, de elköltözni vele nem akar, csak neki talál ki ilyeneket, hogy költözzön ide, meg oda. Neki persze esze ágában sincs megmozdulni. Micsoda férfi!

2016. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
javítás: félnek, hogy elhidegülnek, ha NEM találkoznak
2016. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ő szülei nem engedik nálunk, mert kiverik a fogát és megtèpik rendesen. Azóta meg mondtam neki, hogy költöztünk el amire azt monda, hogy nem tudja stb
2016. aug. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!