Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt hiszi megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt hiszi megcsalom a főnökömmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszer telefonon beszéltünk, és meghallotta, hogy a főnök cicámnak szólít. De nála ez csak vicc, minden nővel ilyen stílusban beszél. Ezt mondtam a barátomnak is, és úgy tűnik meg is értette, viszont azóta nagyon gyanakszik, még csak megemlíteni sem szabad a főnököt soha.

Mit csináljak, hogy elhiggye nem történt semmi és nem is fog? Amúgy a főnök is házas, nem akar semmit tőlem, de ezt hiába mondom a páromnak.


2016. aug. 9. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mutasd be őket egymásnak, ha teheted.
2016. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De ez amúgy tényleg olyan érdekes, hogy a nők simán úgy beszélnek a munkahelyen, ha ilyen stílusuk van, hogy édes, kedves, drága stb. Ha meg egy férfi mond ilyet akkor azonnal mindenki felháborodik, hogy munkahelyi zaklatás, gusztustalan, mit képzel stb. Kivéve, ha buz1e.
2016. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Ne hívjon a Főnök cicának! Én se hívom macikámnak! Milyen hülyeség ez! Szólítson a keresztnevemen!

Szólj a Főnöknek, hogy Téged ez zavar....ha zavar.

2016. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg a főnököddel. Most már úgyis mindegy.
2016. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2016. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy így hív, mert tudom, hogy nála ez csak a kedveskedés jele. A 60 éves takarítónőt is drágának szólítja. Ha látnám rajta, hogy bármit is akar tőlem, leállítanám, viszont ilyen kis hülyeség miatt nem akarom elrontani a jó hangulatot a munkahelyen. A bemutatás nem rossz ötlet, majd egyszer úgy intézem, hogy a párom akkor jöjjön értem, amikor benn van a főnök is. Bár nem tudom, remélem nem az ellenkező hatást érem el vele. Nem tudom miért ilyen féltékeny a párom, mikor sosem adtam rá okot...
2016. aug. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!