Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félholtra vert az exem, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félholtra vert az exem, most fenyegetnek a barátai. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Két hete történt. Pár napja jöttem ki a kórházból, rögtön feljelentést tettem ellene. Otthon volt, mikor hazaértem, és akkor is, amikor jöttek a rendőrök elvinni.

Másnap reggel mentem el otthonról és a haverjai fogadtak a kapuban, hogy vonjam vissza a feljelentést, mert mindig tudják, hol vagyok, és legközelebb nem leszek olyan szerencsés.

Átmenetileg odaköltözött hozzám a bátyám, ő elég "jó erőben" van, de nem tud 0-24ben mellettem lenni.

Az exeméknél a barátság olyan, mintha a testvérei lennének, és tudom, hogy nem vicceltek azzal, amit mondtak. Baromira félek, és nem tudom, mit tegyek. Rendőri védelem, ilyen egyáltalán van? Holnap találkozom az ügyvédemmel, de hátha valaki volt már ilyen helyzetben, és tud segíteni.

21N


2016. aug. 9. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Ja,hogy lehet,hogy cigányokkal foglakozik a kérdező? Vagy cigányokkal foglalkozó, cigány stílust átvevő fiúval foglalkozott? Akkor már mindent értek...köszönöm ennyi elég is volt belőle.
2016. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem mintha bármi közötök is lenne hozzá, de nem cigány..
2016. aug. 9. 23:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Közünk nincs,az igaz, csak a mihez tartás végett érdekelt.
2016. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Exed haverjait feljelenteni fenyegetésért, aztán mosolyogni!
2016. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy attól még h visszavonod a feljelentést nem fognak leszállni rólad. A haverjai életveszélyesen megfenyegettek, a pasid meg agyonvert...ennek nincs vége, pláne ha hagyod magad. A bátyád is veszélyben van...rokonokhoz tudsz menni? Nem tudom a távoltartási végzés ér-e valamit...
2016. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy hasonló pasim, igaz az "csak" lefejelt miután nekivágott a falnak...másnap egyesével, minden haverom felhívta, hogy ha még egyszer meglátják a közelemben akkor elássák az erdőben. Ott is ez volt, nem tudtam h agresszív amíg egyszer össze nem szólalkoztunk és ott akartam hagyni...az nem tetszett neki. Utána egyik haverom el is kapta ès egy kicsit megrángatta...azóta egyszer láttam, de kikerült az utcán.
2016. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
a haverokat is fel kell jelenteni a fenébe.
2016. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

Itteni pasik, (tisztelet a kivételnek) tényleg olyan kukák vagytok, hogy benyaljátok a saját hülyeségeiteket, vagy érzitek, hogy sántít a dolog, de jó érzés végre egy nő fájdalmán élvezkedni?

Az ilyen férfiak, mint a kérdező exe nem mutatják ki elsőre, hogy milyen emberi hulladékok, hanem pont hogy normálisak, és biztonság érzetet keltenek a nőkben, és csak aztán mutatják ki a foguk fehérjét.


Kérdező, már írták, de most tényleg az a legjobb, ha meghúzod magad a rokonaidnál, és hagyod a francba a feljelentést. Mocskosul igazságtalan, de így leszel a legnagyobb biztonságban.

2016. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!