Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint 2 éve vagyunk együtt. Egyetem közben folyton együtt vagyunk, most nyáron viszont 1-2 hetente találkozunk. Találkozhatnánk többször is, de én sajnos munka miatt nem tudok menni hozzájuk, ő tudna hozzánk jönni, csak nem akar, ezt nyíltan kimondta. Ezt még valahogy el is fogadom. De ma nagyon kiakasztott, mert a héten elfoglaltsága lesz, és írt nekem neten, hogy ma nem biztos, hogy fogunk tudni beszélni, és talán holnap sem, ebből adódóan gondolom egész héten sem... De hogy most konkrétan mit csinálnak a családjával, arról semmit sem mondott, és egész este hivogattam 20 percenként és nem vette fel... És nem értem, hogy miért csinálja ezt velem. Mert nekem meg hiányzik, és fontos lenne, hogy minden nap legalább pár percet beszéljünk... Szakítsak vele? Vagy meg kellene értem? Szeret még vajon? Egyáltalán miért csinálja ezt velem? Mert tudom, hogy megtudná oldani a beszélgetést, csak nem akarja... (És még hozzátenném, hogy közel votl ahhoz, hogy megcsaljon, bár nem csalt meg, elég dzrva dolgokat követett el, de visszakönyörögte magát, azóta viszont nem igazán működik a kapcsolatunk, sokat veszekedünk stb. És kétlem, hogy valamikor úgy fogom szeretni, mint azelőtt, viszont vonzódni ugyanúgy vonzódom hozzá)

20L



2016. aug. 9. 23:33
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ha egy egyszerű válaszra vagy magyarázatra nem méltat, nincs miről beszélni.

Ezt a 20 percenkénti hívogatást meg felejtsd el.

2016. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már befejeztem a hivogatását, innentől kezdve nem is akarom keresni. Csak egyszerűen fáj, amit csinál velem, és nemv eszi tudomásul, hogy ez nekem milyen rosszul esik, és hogy nem fogok tudni aludni emiatt, holott nekem holnap korán kellene kelnem...
2016. aug. 9. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:
" kétlem, hogy valamikor úgy fogom szeretni, mint azelőtt" ako a phaszert erolteted? Felsz egyedul maradni mi? Inkabb szenvedsz a langyos labvizben? Ako meg is erdemled...
2016. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A zárójelest részt nem számítva, azt mondanám, hogy túlreagálod a dolgot. Csak egy kis hiszti, amit a lányok többsége ilyenkor lever ( Ez alól én sem vagyok kivétel ). Megszoktad, hogy év közben maximális figyelmet kapsz tőle és most, hogy ez szünetel kétségbeestél, és ezáltal magadat járatod le előtte ( Hívogatás, felháborodás). Persze azt elmondhatod neki, hogy ez rosszul esik neked és igényled a napi beszélgetést, csak ne ilyen lerohanós módon. Bár tudom, nem egyszerű, mert ilyenkor jön a nagy megsértődés és minden rossz dolog játszódik le a fejedben( Mint a zárójeles rész). Szóval én azt javaslom, hogy ilyenkor kicsit nyugodj le, hessegesd el a rossz gondolatokat és próbáld meg kivárni amíg ő keres, és aztán mond el neki, hogy ez milyen rosszul esett neked!

Ezen felül a zárójeles részre visszatérve mérlegelned kell a kapcsolatotokat, mert amit ott leírtál, az nem csak egy lightos lányos hisztinek az alapja.

2016. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és írt nekem neten, hogy ma nem biztos, hogy fogunk tudni beszélni, és talán holnap sem"


"egész este hivogattam 20 percenként és nem vette fel... "


"Szakítsak vele?"



Most én is kérdezek akkor:


Hülye vagy?

2016. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!