Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keltsem fel a barátomat?

Figyelt kérdés

Nyári szünet van.

Egy napot a barátommal, egy napot a családommal töltök.

Van, hogy csak este tudok találkozni a párommal, mert itthon most nehéz a helyzet(nem részletezném). A lényeg, hogy olyankor a párom mindig kiakad, hogy ő már álmos, és nincs időnk semmire. 23-kor alvás, és kedvetlen.

Ha nem alszom nála, akkor hajnali 3-4 fele alszik el, és mint most is, még alszik. Pedig ma az volt a terv, hogy együtt töltjük a napot, és ő még mindig alszik. Ilyenkor nincs szívem felkelteni, ugyanakkor iszonyúan idegesít, hogy ha velem van, én kapom az ívet, ilyenkor meg...a másik oldal, hogy nyári szünet van, had pihenjen amennyit akar.

nem tudom, hogy érdemes-e kiakadnom, vagy sem. Ez nem az első eset. Ha nem alszom vele, akkor hajnalig fent van és gépezik.


2016. aug. 11. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1 óra van :D Attól, hogy nyári szünet van, nem kell egész nap dögleni az ágyban..
2016. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom.

Ő is mondta anno, hogy keltsem fel ilyenkor, de én azt utálom. nekem keljen keltenem, hogy találkozzon már velem? Nekem ez olyan "gáz".

2016. aug. 11. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Evő, alvó, szaró, b@.szó embert nem zavarunk....
2016. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
El tudok képzelni olyan ébresztést, amitől nem lennék szomorú :DDDDDDDDDDDD
2016. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha fel akar kelni, akkor állítsa be az órát ébresztőre.
2016. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig itt tartasz?


Azt nem tartod furának, hogy ha nála vagy, már kora este álmos, de ha nem vagy ott, akkor simán fent tud maradni hajnalig? Ejnye, de érdekes... Pont fordítva lenne normális, hogy ha nem vagy ott, és nincs mit csinálni, akkor alszik korán, és ha ott vagy, akkor jól elvagytok hajnalig.


Egyébként nyugodtan keltsd fel, elvégre pont az a baja, hogy nem töltötök elég időt együtt. Ő meg ahelyett, hogy időben felkelne, hogy reggeltől estig veled legyen, inkább alszik.


Nekem nagyon úgy jön ez le, hogy ha a pasidnak mindig sürgős aludhatnékja van, ha épp veled kéne töltenie az időt...

2016. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos lenne neki, hogy tartalmas időt töltsön veled, felkelne. Én a helyedben elindulnék egyedül szórakozni, megnéznék egy mozit vagy ilyesmi. Ő meg főjön a levében.
2016. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, én biztos nem kelteném fel.


Ha tényleg találkozni akar ő is velem, akkor előző nap megbeszélnénk, hogy mikor és hol.


Ha meg nem akar vagy nem bír felkelni, mert hajnalig számítógépezett, akkor kitalálnék magamnak valami programot egyedül vagy barátokkal.


Ha meg többször eljátszaná, hogy nincs ott a megbeszélt időpontban, akkor nyilván elgondolkoznék rajta, hogy mennyire fontos neki a kapcsolatunk.

2016. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már megint te? Nem tudunk mit csinálni hogy a párod ne csak aludni akarjon veled.
2016. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!