Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Seítsetek! Mit tegyek? (részle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seítsetek! Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon bejön nekem, de annyira félénk szegény hogy egyszerűen nem tudok vele beszélgetni! Mert ha hozzászólok csak igennel vagy nemmel válaszol, vagy éppen esetleg kinyög egy mondatot, közben látom hogy elpirult, tördeli a kezét, és nem néz a szemebe! Annyira szép és annyira bejön de egyszerűen nem jutok vele 1-ről a kettőre! Pedig 18 éves én pedig 19/F de egyszerűen nem tudok vele normálisan kommunikálni!

Mit tegyek vagy hogy oldjam a feszültségét??


2010. ápr. 19. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj neki e-mailt mondjuk vagy msn-en beszélgessetek egy darabig.
2010. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de ott sem jobb a helyzet!! :S
2010. ápr. 19. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
tuti tetszel neki, de próbáld meg smsezést, msn-ezést és utána könnyebben fogtok tudni beszélgetni. Hívd el egy olyan helyre, ami őt is érdekli, esetleg csináljatok valamit, amiközben teljesen véletlenül beszélgettek, mondjuk az adott dologról.
2010. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mintha a baratnomet velnem felfedezni a kiszemeltedben. XD Nekem kb. 2 honapba került es szebben csicserget mint egy enekes madar. Sokat kell beszelni es ne batortalanodj el. Jarjon a szad es majd ha megtöröd a jeget meglasd szohoz nem fogsz jutni. ;-D
2010. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak az a fura hogy ilyen lánnyal még nem találkoztam soha, aki ennyire félénk legyen! Osztálytársai azt mondják hogy 4 éve ismerik és mikor fele még akkor zavarban van! :S
2010. ápr. 19. 10:20
 6/12 A kérdező kommentje:
*felel :D
2010. ápr. 19. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát egy jó kis szex kell neki és majd megváltozik:) 23n.
2010. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

pár évvel ezelőttig én is ilyen voltam...

állandóan pirulva és zavarban...

egy határotottabb pasi kellett,hogy megjöjjön az önbizalmam...(talán tul sok is lett:D)


csak hajrá...meglesz az eredménye...

22/N

2010. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Rajtad múlik, mennyi kitartásod van. :) De meg lehet ezt változtatni, csak a lánynak nagyobb szüksége van a bátorításra.

Fontos, hogy próbáld többször keresni a kommunikációs lehetőségeket vele... akkor majd előbb-uóbb megszokja ezt, és ő is eljut oda, hogy többször megnyilvánuljon.

Ha komolyan gondolod, akkor legyél türelmes, mert valószínűleg, ha ennyire zavarban van, te is tetszel neki. Ám nem az a típus, aki lépni fog, szóval neked kell a kezdeményezőbbnek lenned!

Hajrá ;)

2010. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak jártasd a szádat és majd meg töröd a jeget.

Én pl 5 évig voltam jó barátságban a mostani pasimmal.Órákig tudok vele beszélgetni,de mikor összejöttünk én folyton pirultam,meg csöndbe maradtam.De végül megtört a jég és megint beszélek.:D

2010. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!