Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő csak addig öltözzön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő csak addig öltözzön csinosan amíg nincs párja?

Figyelt kérdés

Több olyan kérdésnél olvastam, ahol a nő arra panaszkodik, hogy ráhajtott egy másik férfi, miközben kapcsolatban van, hogy az biztos azért volt, mert túl szexisen és csinosan öltözködött. Akkor ez azt jelenti, hogy akinek alapból nőiesebb a stílusa (magassarkú, szoknyák, stb), azoknak vissza kell ebből venniük, amint párjuk lesz?

Férfiak, őszintén, ti elvárjátok, hogy egy nő konzervatívabban öltözködjön, ha már régóta együtt vagytok, esetleg össze is házasodtatok?


2016. aug. 11. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az az alapprobléma, hogy a "csinosan öltözködés" értelmezése körül nagy zűrök vannak.
2016. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart, ha épp nyálcsorgatva bámulták is.

A páromba bízok annyira, hogy tudja kezelni, ha valaki rá szállna.

2016. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Ez akkora b..romság, hogy csak na.


Nem részleteznék semmit, értelme nem lenne, mindenki úgy öltözködjön, ahogy akar, ahogy szeret! Ennyi!

2016. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy nő legyen csinos, ápolt - akár van párja akár nincs.

Persze ugyanez vonatkozik a férfiakra is. :)

2016. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ne nagyon kihívó cuccokra gondoljatok! A csinos nekem kb ilyen:

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 11. 21:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem várok el semmit. Ha ő kicsípve érzi magát jól, akkor öltözködjön úgy. A lelki bebörtönzés öli meg a kapcsolatokat.
2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, a fenti képek teljes mértékben csinosak! :)


De szerintem lehet egyszerű cuccokból is csinosan, stílusosan öltözködni. :)

2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Számomra érhetetlen, ha valaki azt várja el, hogy a párja öltözzön másképp, mint amikor megismerte és elvileg megszerette.

Akik nem tudják feldolgozni, hogy a barátnője után időnként érdeklődnek más férfiak, az keressen egy olyan nőt, akire a kutya sem néz rá.

Nők között is van, aki nagyon meg akarná változtatni a párját, azt sem értem, hogy miért jó az.

2016. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Azelőtt is csinosan öltözködtem, de amióta a párommal vagyok, talán még jobban odafigyelek magamra, mert szeretem, mikor együtt vagyunk valahol és titkon vizslat a tekintetével. Más férfiak (és nők is) megfordulnak utánam rendszeresen, ki is kezdenek velem, de ezt mindketten normálisan kezeljük. Össze sem jönnék olyan emberrel, aki ilyen betegesen féltékeny. 25/N
2016. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én mióta a párommal vagyok, még inkább odafigyelek, hogy néhanapján kicsípjem magam (nyilván otthoni punnyadáshoz nem veszek tűsarkút, de ha pl moziba megyünk, sokkal szívesebben választok a szoknyáim közül, mióta együtt vagyunk), hiszen végre van miért ill. van kiért. Vadidegenek dicsérete sose jelentett különösebben sokat, max jól esett munkatárstól, havertól, de nem nagyon hatott meg. Viszont ha a párom dicsér meg, az sokat jelent. Mellette szeretek csinos lenni. Én inkább akkor vagyok hajlamos "elengedni magam" ha szingli vagyok (nem vagyok akkor se igénytelen, csak nem csípem ki magam)

22L

2016. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!