Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő csak addig öltözzön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő csak addig öltözzön csinosan amíg nincs párja?

Figyelt kérdés

Több olyan kérdésnél olvastam, ahol a nő arra panaszkodik, hogy ráhajtott egy másik férfi, miközben kapcsolatban van, hogy az biztos azért volt, mert túl szexisen és csinosan öltözködött. Akkor ez azt jelenti, hogy akinek alapból nőiesebb a stílusa (magassarkú, szoknyák, stb), azoknak vissza kell ebből venniük, amint párjuk lesz?

Férfiak, őszintén, ti elvárjátok, hogy egy nő konzervatívabban öltözködjön, ha már régóta együtt vagytok, esetleg össze is házasodtatok?


2016. aug. 11. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja, és ő meg nem féltékeny, bízik bennem teljesen, szóval inkább büszke rám, ha csini vagyok, és megnéznek mások. :D
2016. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 fru_ ***** válasza:
Én a fordítottját tapasztalom, férfinél, nőnél egyaránt. HA már lett párjuk, elkezdenek leereszteni, öltözködésben, viselkedésben, programokban, ambícióban.
2016. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

En ossze se jonnek ilyen csinosan oltozkedo lanyokkal nekem a szolidsag tetszik :)

20f

2016. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem nem...Sőt,szerény meglátásom szerint pont fordítva kéne lennie a dolognak...Éshát egy hölgynek pont olyankor kéne különösen csinosan öltözködnie,ha már van párja...Egyrészt azért hogy állandóan fenn tudja tartani a férje érdeklődését maga iránt,illetve hogy a párja büszke lehessen rá mindig...
2016. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy a többség azért nem ért ezzel egyet! Én is úgy vagyok vele, mint itt sokan, hogy ha van párom, még csinosabban szeretek öltözni, hogy tetszem neki. :)

13-as, megkérdezhetem hogy neked milyen stílus tetszik? Csak kíváncsiságból, hogy neked mit jelent a szolid. :)

2016. aug. 13. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!