Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állhatnék bosszút a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék bosszút a páromon hogy fájjon neki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 07:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Már sokszor megbántott és én csak türtem neki inkább szavakkal bántott meg !Alig kaptam töle egy jó szót !
2016. aug. 13. 07:04
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A bosszú nem jó tanácsadó.

Próbáltál már vele beszélni, hogy ezt te mivel érdemelted ki, hogy így beszél veled?

2016. aug. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Talán azzal, hogy ott hagyod.Nem kell semmit sem eltűrni, ami rossz.
2016. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kirakod a szűrét.

Aztán nézheti, mennyivel boldogabb vagy nélküle.

2016. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb bosszú, ha elhagyod és boldog vagy nélküle, megmutatod, hogy jól nézel ki, egyáltalán nem hatott meg a szakítás, ... Másba kár belemenni, csak hülyét csinálnál magadból.
2016. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy szakíts vele, ha ennyire nem működik a kapcsolatotok?
2016. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Már sokszor megbántott és én csak türtem neki inkább szavakkal bántott meg !Alig kaptam töle egy jó szót !"



Akkor minek maradtál vele?

Ha neked ez nem jó, akkor próbáld meg megbeszélni vele vagy ha szerinted ez nem segítene (vagy már próbáltad ,és nem segített), akkor szakíts.

De annak semmi értelme, hogy nem szakítasz vele, de azért direkt arra mész, hogy kölcsönösen pokollá tegyétek egymás életét.

2016. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!