Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagad a családja előtt?!

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Kisebb- nagyobb veszekedéseink vannak mint mindenhol, de 1 hónapja csak az a veszekedés témája hogy az anyja belemászik a kapcsolatunkba. Ugy kezeli a barátomat mint egy 10évest. Történt 1hónapja az, hogy nagyon csúnyán összevesztünk és szakitottunk. De megbeszeltük és rá 2napra kibékültünk. A szakitasról tudott az anyja, a békülésről már nem hiszem. Ugyanis előtte rendszeresen mehettem hozzájuk, 1hónapja viszont nem mehetek. Ha valaki meglát minket együtt (!!!) akkor külön kell mennünk rögtön nehogy az adott személy aki látott elmondja az anyjának. Ha telefonál az anyjával felküld az emeletre. Amikor nálunk van és felhivja az anyja, hazudik hogy itt van nálunk. Most nyaralnak a családjával de nem hiv fel, vagy ha igen akkor is fél percre max mert mindig lerakja a telefont valami kifogással. Közös képeink a facebookon sincsennek, de családi fotó minden mennyiségben. Vannak még hasonló kis "jelek" de ennyi jutott eszembe hirtelen. Mit tegyek?

Elnézést hogy ilyen hosszú lett.


18L/ 20F


2016. aug. 13. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel az anyját és mond el, hogy együtt vagytok.
2016. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
😂😂 lehet megállna a szive.. nagyon utál és ezt nem titkolja
2016. aug. 13. 13:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd választás elé a barátodat, hogyha fontos vagy neki, akkor semmi nem állhat a kapcsolatotokba, az anyjának pedig nem lesz egyéb opciója. Ha tényleg szeret, akkor ezt meg kell tennie érted. Egyébként miért utál?
2016. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A választás elé állitás megvolt, de az is kicsit finomabban. Közölte h én ezt nem gondolhatom komolyan és semmiképp nem fog összeveszni az anyjával.

Az jó kérdés hogy miért utál, sokszor mentem el hozza beszelgetni amikor egyedul volt, segitettem amiben tudtam, ajandekokat vittem ha ugy volt szóval tényleg nem tettem semmi rosszat szerintem. Sokan azt mondták (a baratom apja is) hogy nem tudja elfogadni hogy nem ő az egyetlen nő a fia életében. :/

2016. aug. 13. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amint látom, a barátod is anyuci pici fia, szóval nem sok értelmét látom ennek a kapcsolatnak így. Sajnálom.
2016. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a köldökzsinór még jó ideig nem lesz elvágva....
2016. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Inakbb csak kerulni akarja a felesleges konfliktust


Am ha utal az anyos akkor legalabb nem kell menned hozza nem ? Kesz nyeremeny nem ? :-D

2016. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha nem mehetek oda azzal annyi baj van hogy a baratom 250km-re dolgozik tőlem és szeptembertől csak hétvégén tudunk talalkozni. :( az nem jo h ő jöjjön hozzam mindig mert az anyja azert is hisztizik ha nem ő csinalhatja a reggelit...-.-
2016. aug. 13. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én anyósjelöltem sem kedvel, miközben semmit sem tettem ellene. Mindig próbáltam a kedvében járni, kedves voltam de folyamatos ellenszenvet kaptam tőle... Ezért aztán a jó pofizást részemről be is szüntettem, barátom is már tudja, h nem szívlelem az anyukáját, mert anyuci kicsi fiaként akarja őt kezelni.

Szerintem a barátod tényleg nem tud kettőtök közül választani. Hogy is tudna? Az anyukája mindig az élete része lesz, akihez akarva-akaratlanul is ragaszkodni fog, de tudja, h veled a jövőben élhet együtt. Nem akar felesleges konfliktusokat, viszont abban egyetértek én is, h ez nem mehet így tovább. Szerintem rátok férne egy őszinte beszélgetés hármasban. Elmondanád az anyukának, h mit érzel és h te magad sem érted, h miért viselkedik így veled. Talán egyszerűbb lenne, mint találgatni!

2016. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van! De nem tudom igazából mert az egesz csalad ilyen, csak az anyja az aki nem birja elviselni hogy egyutt vagyunk. Mindenesetre megvárom amig hazajön a barátom és beszelek vele.

Köszönöm a válaszokat :)

2016. aug. 13. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!