Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek én is olyan mint ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek én is olyan mint ő?

Figyelt kérdés
Barátnőm 14 éves és én 13 érte minden fiú odavan de értem nem...oké hogy fiatalabb vagyok de akkor is...mit tegyek...
2010. ápr. 19. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
és miért akarod, h 13 évesen odalegyenek érted a pasik?? még kislány vagy!
2010. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Csak a plasztika segíthet...

Na komolyabban...mi az anyámé akarsz olyan lenni, mint Ő... he... normális vagy??? Mindenkinek van egy saját stílusa, akkor miért akarod lecopyzni) gyengébbek kevéért lemásolni) Őt...ejj...bezzeg a mi időnkben az 1700-as évek elején..mindenki önmaga akart lenni...de ezek a mai metroszexuális lányok..ájj...

2010. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan lenni mint más

nem hiszem h ez verseny lenne kinek több a pasija.

add magad ismerkedj találd meg a hozzád illő srácot ;)

18/F

lehet h én odalennék érted :$:D

2010. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja mért akarod? még pelyhedzeni sem pelyhedzik a bajszod...
2010. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lányoknak van bajszuk???
2010. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
K-É-P-E-T!!!
2010. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Legyél vele többet, és rá jössz hogy miket használ hogy ő jobb;)vagy barátkoz mindenkivel hogy megismerjenek hogy te milyen csaj vagy:)
2010. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet!
2010. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Áhh..tévedés ne essen én nem akarok olyan lenni mint ő meg nem akarok pasizni csak tőle mindenki megkérdezi , hogy jajj járunk egy héten vagy 5-6-an tőlem meg senki...és nem akarom leutánozni csak mit csináljak hogy tőlem is kérdezzék meg ...vagy na , hogy rám is figyeljenek oda a fiúk ne csak rá...és mégeygszer nem akarok olyan lenni mint ő
2010. ápr. 19. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
eltünt a kommentem:(
2010. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!