Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem sikerült belészeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerült belészeretni a barátnőmbe, ő viszont nagyon ragaszkodik, akkor ezt csak szakitással lehet megoldani?

Figyelt kérdés

26f-26l


Sajnos én 21 éves koromig nőt nem láttam, mert elég gyér külsővel rendelkezem, és mindig is roppant küszködések árán értem el, hogy kelljek nőknek.


És nyilvánvalóan olyan lányoknak kellek akik LEGFELJEBB annyira néznek ki jól, mint én. Sajnos ez elég alacsony szintet jelent (legjobb esetben is átlagosat - bár mondjuk sok szexi fiatal lány van a városban, akkor nem ők az átlag? NEM...).


Igy nem is tudom megszeretni a barátnőimet, akikért egyébként mindig évekig kell csúsznom-másznom, kukáznom társkeresőkön, bulikba járni, hogy összejöjjön valami.


És hát az elérhető legjobb mellett kötök ki, mert itt csak ez az egy racionális módszer van.


Sajnos a szingli lét nálam igen para, mert pár nap türhető agyi állapot után 2-3 hét durva depresszió jön, amit a sok sikertelenség csak tovább mélyit.


Most hogy van barátnőm legalább depresszió nincsen, de a lány nagyon ragaszkodik és mivel nem szerettem meg, igy ez feszültséget okoz.


És az előző barátnőmet is igy buktam el fél év után.


Ezzel a mostani lánnyal év eleje óta vagyok. Mondjuk ő hozzám akart jönni feleségül meg hasonlók. Ez elég durva ahhoz képest, hogy mindenki meg volt gyözödve, hogy szüzen döglök meg. Meg ilyen meg olyan ronda vagyok.


De nem jönnek az érzések sajnos a megfelelő mértékben, igy abban a pillanatban, hogy a lány szerelmet vall, megindul a visszaszámlálás, ami pár honap.


Sajnos következő barátnőm úgy kb 30 éves koromra lesz. És az esélyek csökkennek. Egyre jobban lemaradok és hasonlók.


Mondjuk teljesen egyértelmü, hogyha beleszeretnék egy lányba, az a lány meg hozzám se szólna. Magyarul elérhetetlen. Pedig nincsenek nagy igényeim.


2016. aug. 13. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon uncsi vagy már.
2016. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

mondja ezt kicsoda is?


aki itt nézi egész nap a kérdéseket és mindennel képbe van?


szerinted kinek van élete? aki itt irogatja a kérdést az élete problémáiról vagy aki a másokét olvassa?

2016. aug. 14. 19:07
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ha hosszú leszek igyekszem bekezdésekkel elválasztani.

Anya tanítónéni, apa rokonságából sok gyerek járt a város 3adik legmenöbb 8sztályos gimijébe, anya felkészített, hogy felvegyenek (az is kicsit kényszeres volt de ami a 5-9 évfolyamon megesett az volt a durva napi szintü kikérdezés sirás veszekedés testi fenyités sose játszottam nem volt nagygyerek korom.)

A menö gyerekek már 6odik évfolyamon fogták a lányok kezét kisérgették haza, csók megesett pár hét után, annak is megvolt a maga izgalma. Elhittem 12 évesen kell lenni barátnönek mert akinek nincs az szégyen. Amugy is szégyen voltam mert az elit iskola egyik legrosszabb tanulója... anya végett az ált suli 1-4 évfolyamán elit 5ös tagja voltam. Családi nyaralásokon a kislányok oda voltak értem csak épp nem vettem észre a jeleket...de élveztem hogy játszanak velem.

Szóval 13 éves koromra eljutottam arra a szintre, hogy a szép és az átlagos lányoktól is féltem , nem a jót a rosszat kerestem a lányokban akiben elég rosszat találtam reméltem megszán és jár velem. Persze a sok iskolai sztressz külsömön is meglátszott én lettem az osztály hülye gyereke a fingós gyerek (gyomorideg) akinek nincs 9 edikre nyelvizsgája akivel a menök nem bandáznak.

17 évesen smároltam életemben elöször egy gyönyörü részeg finn lánnyal. Nyaranta nagyiméknak segítettem mezőgazdaságban. Ott bandáztam a helyi fiatalokkal, mert nekik én voltam a menö sulis városi gyerek.

Aztán szaporodtak körülöttem a párok mindenkinek volt valakije egyesek lefeküdtek már több lánnyal azt hittem én már sosem kellek senkinek, bénán csajoztam, önbizalom hiányos voltam. Ugy nöttem fel, hogy délutánonként tvbe néztem a szerelmes tini sorozatokat, mert csak falun voltak barátaim.

Szóval minden növel aki rámakaszkodott, megállt nekem összejöttem ha jól nézett ki ha nem. 20 évesen volt egy lány, aki discoban rámmászott , bele szerettem elég testes volt. 5ödik randin náluk aludtam, akkor veszthettem volna el a szüzességem csak épp a lány meztelenül nem volt tul izgató. Na szóval mivel csődöt mondtam alul , önkielégítésnél mindig jó nők képeit használtam .

Fősulin gólyatáborban azt hittem van az az isten valaki véletlenül lefekszik velem. 4edik este összejöttem egy lánnyal akivel utána 3évig jártam.

Ö részeg volt én meg betéptem és épp tisztultam. Kb csak ilyen elmosódott képek vannak meg hogy rákavarok a discoban hátulról. Más normális pasi másnap reggel lerázza a lányt és nevet egy nagyot, ott a lány küldött el engem de állitólag olyan csalódott fejet vágtam, hogy megsajnált és egy józan randin összejöttünk, szép szemei voltak de amugy gólyatáborban sokan bányarémnek titulálták. Kikupálódott melettem a lány, hogy mindent megadjak neki, felvettem a diákhitelt.

Aztán szétmentünk, mindig csak csunya lányokkal mertem ismerkedni, de ök nem vonzottak szexuállisan.

De hogy legyen valakim mindig jártam velük, láttam, hogy mások ezt meg azt csinálják a barátnöjükkel, nekem is voltak igényeim ilyen programokra ezért vittem öket. Aztán volt egy kisgyerekes anyuka is vele mondjuk a szex csodás volt de ö is csak kihasznált.

2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sztem teperj egy uri kurvincsnak és ha majd sokadjàra pofàra esel az ilyen nők miatt akkor majd jó lessz a normàlis aki nem csal meg !Inkàbb tapasztalj és bulizz sokat !Ezt a lànyt meg ne hülyísd légy vele őszinte!
2016. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

jó lesssssz


nem tudom hogyan nem képesek felfogni az emberek, hogy nem egy "kurvinca" lehet szép nő.


nektek nehéz azt felfogni, hogy vannak szolid jellegű nők, akiknek jó a testük csak éppen nem öltöznek ki úgy, mint egy "rajos hercegnő"


A "jó test" alatt meg igazán nem kell sokat gondolni, csak annyit, hogy lapos a hasa NAGYJÁBÓL, jó a melle NAGYJÁBÓL, és hasonlók.


Ezek nem nagy igények, mert a jóképünek született fiuknak az esetek 90%-ában valamiért csak ilyen nőik vannak.

2016. nov. 2. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!