Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez, és mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy van egy srác aki nagyon tetszik, teljesen egy hullámhosszan vagyunk,alig vártam hogy randira hívjon és találkozzak vele:) Már túl vagyunk pár találkozáson, és eddig mindig nagyon jól èreztam magam, és ez kölcsönös is volt.

De egyszerűen mostanában egyre jobban bizonytalanodok el, a lelkesedésem csökkent, és egyre jobban foglalkoztatnak a hibái, amik az elején tetszettek:(


Sajnos ez a sokadik eset, eddig kivétel nélkül mindenkivel ez volt:( Egyszerűen nem tudom hogy mi a baj velem, az kizárva hogy más férfi iránt lennének érzéseim, vagy nem dolgoztam fel az utolsó kapcsolatom:/

Tudnátok segíteni hogy ezt hogy kezeljem, esetleg volt hasonló helyzetben valaki?:)

(Nem szeretnék önző lenni, és hogy azt higyjèk játszottam velük)


2016. aug. 14. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.

Van egy srác, akivel tetszünk egymásnak, de ő is mindig úgy jár, mint most te. Én azt mondtam neki, hogy az ember nem változik, csak a hozzáállása az emberhez. Ugyanazok a jó dolgok, amik tetszettek benne, azok még ott vannak. Nem könnyű ez az egész, az biztos. Nem lehet olyannal együtt lenni, aki idegesít. Olyan emberrel kell lenni, akinek nem zavarnak a hibái, ez nehéz.

A srác inkább nem jött össze velem, minthogy bántson. Évek óta haverok vagyunk, nyilván 3 év után már kicsit többet jelentünk egymásnak mintha most ismerjük meg egymást.

Ez egy nagyon nehéz helyzet. A te eseted is nehéz sajnos. Sokkal értelmesebb tanácsot nem tudok adni.

Egyébként nyilván az első randin nem ismered meg annyira az embert. A hibák is lassan bontakoznak ki. De így a másik oldalról is érzem, hogy ez egy elcse.szett helyzet :/

Mondhatom, hogy a hozzáállásodon kell változtatni. De az is lehet, hogy nem a megfelelő emberrel randizol. Nehéz ügy, na.

2016. aug. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az a fellángolás iskolapéldája. Eleinte az izgalom, az újdonság, az mind megszépíti, kellemesebbé teszi az embert, aztán amint elmúlik ez a kezdeti lelkesedés, úgy látod meg, milyen lenne a mindennapokban a kapcsolat. Ha az ember úgy általában nem tetszik jellemre, nem igazán illetek össze, akármennyire is úgy tűnt az elején, akkor ez lesz a vége, akármit csinálsz.


Szerintem neked az lenne a megoldás, ha már egy régebbi ismerettségből, ahol nem most kezded csak megismerni a másikat, találnál párt. Vagy először "barátkozni" kezdenél, és miután már nem új, nem idegen, már elmúlt a kezdeti lángolósos akármi, akkor kezdeni a randizgatást. Vagy nem, ezt te tudod jobban :D A leírásból ennyire tellett, bocsi.

2016. aug. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elgondolkodtattak:) most még nagyobb gondolkodásba vagyok:D
2016. aug. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!