Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható e/belefér e, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható e/belefér e, hogy tőlem vár engedélyt, biztatást, arra hogy mással lehessen? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, komolyabb veszekedéseink, problémáink nem voltak. Mindketten egyetértettünk benne, hogy mennyire összeillünk, hozzám akar jönni feleségül, tőlem akar gyereket, mellettem akar megöregedni, a szex is jobban működött mindkettőnknek mint korábban bárki mással stb. Aztán telt-telt az idò, és most nemrégiben beütött a válság. Azt mondja nem érzi jól magát, nem boldog, túl fiatal ehhez az egészhez, nem kíván már és nem tetszem neki úgy, mint régen, nem tudom megadni neki, amire szüksége van. Ez pedig nem más, mint a kalandvágy, legfőképp a szex másokkal. De közben ragaszkodik hozzám és tartja, hogy amiket korábban mondott, azokban most is hisz és, hogy márpedig mi együtt leszünk egyszer, csak ezt nem most akarja. Gyakorlatilag azt várja tőlem, hogy áldásomat adjam rá minden fájdalom és ellenérzet nélkül, hogy mással legyen, nézzem el neki és közben próbáljam én is jól érezni magamat valahol, valahogy. Megmondtam neki, hogy ha két ember szereti egymást, akkor nem külön utakat járnak, hanem együtt akarnak csinálni mindent és nem majd egyszer valamikor, hanem mindig most. Megmondtam, hogy számomra legfontosabb dolog egy kapcsolatban a hűség és erre sem tudnék másképp tekinteni, mint megcsalásra. Megmondtam, hogy feltétel nélkül szerettem és szeretem mindig, sokmindent el tudok nézni, megbocsátani, de ez nem az a kategória. Mondtam neki, addig tudom elnézni ezeket a dolgokat, amíg csak szavak szintjén van, ha tettlegességig fajul a helyzet, soha nem fogok tudni úgy nézni rá, részemről megszűnik a bizalom, részéről a tisztelet irántam, s a kapcsolatunk iránt. Szerinte túllihegem és hogy ha ennyire szeretem, meg kéne tudnom bocsátani neki és hogy a feltétel nélküli szeretés az lenne, ha engedném, hadd menjen mégha úgy is gondolom, vagy kiderül, hogy hülyeséget csinált és végül visszavárnám, hogy én akkor is szeretem. Úgy érzem abszurd dolgokat kér és hogy ez egy hatalmas önzőség tőle, ilyen dolgokat elvárni, mikor elvileg szeret meg velem akar megöregedni. Őt viszont ez felbosszantja, idegesíti, majdhogynem megharagszik rám érte, hogy értetlenkedek és nem értem meg, amit mond, kér, akar. Csak én vagyok ilyen régimódi, csak én érzem úgy, hogy nagyon nem fair, amit tőlem kér, elvár? Csak szerintem, nem elvárható a másiktól, hogy rúgja fel az értékrendszerét, változtassa meg a gondolkodását, a dolgokról, kapcsolatunkról kialakított közös képet? Tényleg én lennék, aki rosszul gondolkodik azzal, hogy azt szajkózza, ezzel a kapcsolatunk halálos ítéletét írná alá?

2016. aug. 15. 09:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%
5-os vagyok, ugorjatok nekem jaj :'D. Akkor a csaj egy k**va ugyanugy, helyettesítsetek at a szavakat. Mindket nemre vonatkozik, nem tudom miert kell itt mindenhol feminizmust latni remkepekkent mert reggel van es elnezett valaki par mondatot :DD.
2016. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"mert reggel van es elnezett valaki par mondatot :DD"

Ahány háború indult meg így...


Én legkevésbé ku*vának mondanám a csajt. Fiatal még, kalandvágyó, ezzel önmagában nincsen baj. A kérdés az, hogy ehhez hogyan viszonyuljon a kérdező.

Stabilabb kapcsolat kéne hozzá és nagyobb nyitottság a kérdező részéről, hogy működjön az elhajlási engedély, így nem látom reálisnak az esetükben.


P.S: Amúgy "helyettesítsétek BE"...

2016. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kompromisszumra kell jutnotok, ami szerintem a szakítás. Nincs miről beszélni igazándiból, nem érzi jól magát veled, akkor vége. Elhiszem, hogy úgy gondol rád, mint a leendő gyermekei apjára, de sajna rosszkor találkoztatok :/ még befejezetlen egy másik életszakasza, nem tudtok összehangolódni. Sajnálom.
2016. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ha mindenkivel le akar feküdni, akkor hagyd, lépj le, keress más nőt.Majd az X-edik nemi betegség után rájön, hogy nem lehet ész nélkül kefélni mindenkivel.
2016. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#5


Hahahahaha!!!!

2016. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod, abszolút nem fér bele ilyesmi egy normális kapcsolatba. 17 voltam, párom 18 mikor összejöttünk. 10 éve vagyunk együtt, de soha egyikőnknek sem jutott eszébe ilyesmi. Nehogy elhidd, hogy ennek így kell lennie. Valószínűleg még sem szeret eléggé, legalábbis nem úgy ahogy te őt. Ez a kiélés dolog egy nagy kamu. Aki nem bír megelégedni egy valakivel az fiatalabb korában végig kefélheti az országot de később sem fog lenyugodni.
2016. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
aha, 16-os, te ebben olyan nagy szakértő vagy akkor az egy szem kapcsolatoddal?
2016. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17# nem vagyok szakértő, de valamit azért jól csinálunk. Szerintem a nyitott kapcsolat nem megoldás semmire. Arra akartam rávilágítani, hogy aki nem olyam típus, annak nincs szüksége ilyesmire, és semmi garancia rá, hogy később ha már szerintetek kilelte magát, nem vagyok más farkára érted? Szerintem ilyen esetben nincs miről beszélni.
2016. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyébként attól, hogy csak egy kapcsolatom volt, még nyitott szemmel járok, és látom mi zajlik körülöttem. Nem kell megelégedni egy szar kapcsolattal ha nem működik. Én sem azért vagyok még mindig mert nem volt jobb ötletem.
2016. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"semmi garancia rá, hogy később ha már szerintetek kilelte magát, nem vagyok más farkára érted? "

És arra van garancia, hogy ha az első szembejövőhöz hozzámész, akkor nem kezd el viszketni a puncid 30 évesen?

Csak mert én meg folyton ilyen vallásos alapon, esküvőig önmegtartóztató, majd később nagy balhéval váló párokat látok, mert nem működött a szex.

Semmire nincs garancia, ez így van, de annyit azért megtehet az ember, hogy kipróbál ezt-azt, majd amikor el tudta dönteni, hogy mi az, ami ebből neki való, akkor hoz egy döntést, ami talán egybevág az ő igényeivel is.

Vagy ez hülye gondolat szerinted?

2016. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!