Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm (23)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm (23) és az én (24) jövőbeli elképzeléseink nagyon nem egyeznek?

Figyelt kérdés
Párom inkább már gyereket, családot szeretne tehát egy közös életet. Én viszont inkább szeretnék tanulni, utazgatni stb és később 3-4 év múlva családban gondolkozni. Amikor elmeséltem neki ismét (egy éven belül 3x) totálisan kiakad és azóta olyan, hogy hozzá sem lehet szólni egy szót sem. Rosszkedvű, levert, alig akar velem beszélni. Pedig már több alkalommal is engedtem már az álláspotomból!
2016. aug. 16. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mondjuk nálunk fordítva volt. Én akartam összeköltözni 5 év után, ő meg "élni akart" még.
2016. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha már ilyen fiatalon, így kiakad és hisztizik a dolgon, akkor hagyd ott. Később csak rosszabb lesz.
2016. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs helye kompromisszumnak, mert gyökerekben térnek el az elképzelések. Ha hosszú életet akarsz, ne vegyél el egy nőt se. [anyázás előtt, csak viccelek ] :D De őt tényleg nem kéne elvenned.
2016. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd olyanért dob, aki hip-hop felböki. Látod ismerkedéskor mindig a célokat, terveket kéne közölni és most nem így lennétek. Ezért esik sok fiatal pofára, mert csak úgy belebaszódnak egy kapcsolatba. Nem csak ilyeneket kéne kérdezni, mit tanulsz, hány fiúval voltál, milyen pasik az eseteid és ezért fogsz eltanyálni.Mindig ezt pofázom mindnekinek, ismerkedéskor ez legyen az első: életre keresel, célod/terved? Annyi időt, energiát, pénzt szenvedést meg lehetne spórolni. De majd ebből tanulsz.
2016. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Neki kell engednie... Te nem akarsz még gyereket... nem is vagy rá talán felkészülve.. Semmi értelme így belevágni. Nem vagytok elkésve semmivel
2016. aug. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!