Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak ilyenkor bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak ilyenkor bűntudatot kelteni az emberben?

Figyelt kérdés

Járok egy lánnyal, de nem akar sexet. Állítólag sok pofára esése volt. Magyarul: nálam nagyobb bunkóknak sokkal kevesebbet kellett könyörögniük. Hát jól van. Végülis nálam a nem az nem. Meg aztán enélkül is jól érezzük magunkat egymással. Bár sokkal inkább barátzóna az egész.

Szóval ez nekem kevés, ezért lementem egy-egy szextalira az ún. „olyan lányokhoz”. A baj csak az, hogy az egyik női barátom valahogy megtudta, és elkezdett hisztizni, hogy milyen disznó, meg milyen szánalmas vagyok.

Szerintem meg nem, mert ha az ember normálisan meg tudná élni a szexualitását, akkor neme lenne szükség ilyen lányokra + meg aztán mi garantálja, hogy a párom csak velem szemben szemérmeskedik, de egy másik alkalmi srácnak egy-kettőre szétrakja a lábát?

Semmi. Hiszen nem szoktam rátelepedni.


2016. aug. 18. 11:44
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
47%

Ezt buktad. Tudod, amit nekik szabad, azt nekünk nem.

Meg mi a kifogása? Nem nedvesedik be tőled? Kérdezd már meg, hogy akkor ti barátok vagytok-e, vagy jártok, vagy mi...

2016. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen, itt van a kutya elásva, a normális fiúknak megpróbálják bemagyarázni, hogy nem akarnak szexet, meg sok csalódás, húzzák az agyát, a reményt keltik benne hogy talán később valamikor lesz is szex...

Aztán közben jön valami kigyúrt kan, aki első alkalommal megdolgozza, majd dobja, de neki persze odaadja magát elsőre...

2016. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell túl ragozni. Veled nem akar sz.xet.
2016. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

2-es érdekes nekem sosem volt "kigyúrt kanom". :D


Nagyon egyszerű a képlet. Volt olyan aki érdekelt és volt aki meg nem. Ugyanúgy, mint ahogy a férfiak is választanak, szelektálnak.

2016. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

"Járok egy lánnyal, de nem akar sexet."

tehát te megcsaltad egy prostival...ne csodálkozz, hogy ilyen a reakció...


23F

2016. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi ideje vagytok együtt? Azért azt jó lett volna tisztázni, hogy szexmentes barátkozást akar, vagy normális felnőtt párkapcsolatot, csak időre van szüksége a szexhez.

Mert ha az utóbbit, akkor illett volna várni vagy más nőt keresni, akihez jobban passzolsz. De a legjobb lett volna ha ezt vele tisztázod felnőtt férfi módjára.

Ezek után én nem nem feküdnék veled össze.

2016. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1: A második visszautasításnál rákérdeztem. Szerinte járunk, de azt mondta, hogy már voltak rossz partnerei, és nem akarja elsietni. Eddig összesen hat randink volt, de az ismerettségi körünk miatt (az anyám és az övé barátnők) ezen kívül is szoktunk találkozni.


5: Nem tud róla. Meg aztán sokkal jobb, ha az ember prostikhoz járt, mert így nem alakul ki olyan érzelmi kötődés egy olyan lánnyal, aki lehet, hogy az első kigyúrt kannal szobára menne. Csak mert "olyan magányos".


6: Mert csak nő vagy. Ráadásul nem is túl okos.

Nekem se kellenél.

2016. aug. 18. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező,


annyira nagyon nem mindegy, hogy mennyi ideig jártál ezzel a lánnyal és hány találkozás vagy hét vagy hó után hoztad meg ezt a döntést!

Meg nyilván az sem mindegy talán, hogy mennyi idősek vagytok.


Szerintem az még minden életkorban elfogadható, ha 1-2-3 vagy akár többedik randin sem akar a nő testi kapcsolatot, azért azt illik tiszteletben tartani.

Hidd el, hogy nem sok köszönet lenne benne, ha csak azért egyezett volna bele, mert te annyira nyaggatod- ez szex, de hát ezt megkapod pénzért másutt. Ha ennél többre is vágysz, akkor azért neked is szükséged lenne egy kis türelemre is, de egy kis vágyakozásra is.


Teljesen kategorikusan elutasított mindenféle testi közeledést? Akkor bizonyára nem járnátok.

Nem lehet, hogy inkább célt érnél akkor, ha a fokozatosság elvét betartva mindig, minden találkozásnál egy-egy lépéssel jutnál közelebb hozzá- azért pettingelni, ismerkedni, játszadozni is annyiféleképp lehet a csók és a behatolás között!

Lehet, hogy ezt a lányt egyszerűen csak az riasztotta el, hogy a te skáládon e kettő között nincs sok átmenet?

Nem tudom, csak tippelek, kérdezem.


Egyébként a szex vállalása vagy ennek elutasítása nem bűntudatkeltés- ebben a formában nem is érdemes magadra venned- a kedves "női barátod" pedig könnyen és elegánsan le tudod szerelni az "ez az én dolgom" válasszal, ebbe aztán az ég világon senkinek nincs beleszólása.


Nem tartalak természetesen szánalmasnak a történtek miatt, de ha én lennék az a nő, akivel "jársz"- tehát gondolom randizol, ismerkedsz- azért meglehetősen elgondolkodtatna, hogy akarok-e még a jövőben tőled testi kapcsolatot, ha nem tudtad azt a néhány alkalmat kivárni/felcsigázni/vágyakozással kitölteni, egymás testének játékos megismerésével, kísérletezgetéssel megfűszerezni, hanem egyből a durci bevágásával a gyors, olcsó, instant megoldást választottad.

Sokat elárul a személyiségedről, problémakezelési- és megoldási stratégiáidról.

Nem vagy ettől rossz, csak más értékrend is létezik a tiéden kívül.


Nyilván nőként én nehezebben tudok azonosulni azzal, hogy testi vágyat máshol, gyorsan, fizetősben elégítsek ki, amikor a láthatáron ott egy nekem tetsző férfi, akivel még minőségében, tartalmasságában is jobban lehet(ne) szeretkezni egy kis idő múlva...


Azért minden jót neked.

39N

2016. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Hat en 6 randit meg nem neveznek jarasnak.
2016. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:
52%

Javaslom, hogy nevezzük ezt a fázist inkább ismerkedésnek, kapcsolatnak semmiképpen.

Beszélgessetek még erről.

2016. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!