Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lenne a jó megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval ferjemmel 9 éve vagyunk együtt, egy éve hazasok.Fiatalon jöttünk össze.

De nem szeretem már azt hiszem.En alkohol ellen vagyok. O nem... O mindig kapható egy koccintasra egy kis ivaszatra. Én ezt már nem akarom elviselni. Nem alkoholista nem arról van szó, hanem arról h én olyan férfit akarok aki mellett érzelmileg biztonságban vagyok, aki nem iszik csak alkalmakkor esetleg. Nem kértem sose h soha semmit ne igyon, de ez nekem sok. Lehet h én nem látom jól, de én így érzek, és úgy gondolom nem akarok már ilyen kapcsolatba élni ahol ez állandó feszültséget okoz nekem.

Kérdés h 9 éven h tudok túl lepni?Felek.Szuleimhez tudnék költözni egyudvarra egyenlőre.De mivan harosszul döntik?Ha sohanem talalok olyan férfit aki nem pial nem csal meg.A huseggel nála sosem volt gond,de ez nem eleg ha melette meg iszik


2016. aug. 19. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyit iszik? Hogy viselkedik részegen?


Neked kell eldöntened, hogy mennyit bírsz. Beszélgettél már vele erről?

2016. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengetegszer beszelgettunk.Azt mondja n iszik sokszor es nem bamt ha reszeg ugyh nem erti mi bajom.Nem eleg nek annyi h kiabrandito es utalom mikro ra nezek es latom h pialt vagy mikor a kezebe van a pohar.Kinek mi a sok.Nem naponta iszik,van h ket hetig nem,de van h elmegy vhova akkor abban biztos lehetek h inni fog.De mindegy is.Nekem ez sok,mar nem akarok ilyen kornyezetbe elni.De felek h milyen az elet egyedul...
2016. aug. 19. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Undorodsz tőle? Működik a szex? Nem tudok mást írni, mint hogy neked kell eldönteni, hogy érzed magad a házasságodban és hogy akarsz-e ebben élni még sok évig.

És az sem mindegy, hogy van-e gyerek.

2016. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Undorodni az meg most eleg eros szo.Kiabrandultam belole inkabb ugy fogalmaznek.A sex az hetente kb 1-2 de az is unalmas,nem kivanom mar.Mar arra vagynek h kozombos legyek teljesen iranta h ne bantson a viselkedese,es akkor nem erdekelne h mit csinal stb.
2016. aug. 19. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak kifogás. 9 évig nem zavart csak hirtelen most? Inkább csak meguntad a pasit. Elég szomorú.
2016. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ivott igy.Ugyh nem errol van szo.Ha akkor ezt cinalta volna nyilvan ossze se jottem volna vele...
2016. aug. 20. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!