Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyunk boldogok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk boldogok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor nekiálltam leírni,megfogalmazni ezt a kérdést vagy történetet nem is tudom hogy mondjam.

Tiszta szívemből szerettem a párom a kapcsolatunk elején mára odáig jutottunk, hogy már nem akarom, hogy hozzám érjen.

Sajnos nagyon eltávolodtunk sokszor megbeszéltük már, hogy változtatunk a rigojáinkon, nekem menne ha lenne egy olyan fél aki ugyanúgy akarja ezt az egész kapcsolatot jobbá tenni mint én.

Én mikor változtattam jobban éreztem magam neki ez nem megy, nem tud egy picit sem más lenni, pedig csak annyi kellene, hogy nőnek érezhessem magam mellette, hogy egy kicsit kedvesebb legyen vagy legyen hozzám kedves szava.

Én úgy érzem, hogy a tőlem telhetőt megtettem ezért a kapcsolatért ő ezt nem látja.

Ha én nem szólok hozzá, ő nem szól hozzám, jó minden úgy ahogy van.

Már próbálkoztam nemegyszer a fenyegetéssel is, hogy elhagyom elmondtam miért, kiment elszívott egy cigit visszajött összevesztünk.

Mindenen veszekszünk, egyszerűen nem érti meg, hogy ha egy kicsit kedvesebb lenne akkor én is máshogy tudnék hozzá állni mindenhez. Miért van ez így?

Elrontottuk de nagyon.

Gyereket szeretne és miközben mondja csak az jár a fejemben, hogy nem akarok tőle gyereket.

Ha ezt elolvasná azon is kiakadna pedig már évek óta ezzel küszködünk.

Most is itthon lesz egy hétig szabin mondtam neki, hogy próbálhatnánk egy kicsit javítani a dolgokon...jó oké rendben, meghívta a szüleit 3 napra hozzánk most mit mondjak erre? Ez nem javít semmin csak ront, tegyem hozzá hogy nagyon kicsi a lakásunk.

Szerintem már csak azért vagyunk együtt mert ez így kényelmes mindenkinek...sajnos.

Áh annyira el vagyok keseredve, főleg mikor megkérdezi mi a baj?

Sokszor már addig sem jutunk el hogy megkérdezze,mert tudja, hogy mi a baj, csak már unja, hogy mindig erről kell beszélni.

Ha rámtör a sírás akkor is bemegy és nézi a tv-t mikor elmondom miért sírok.

11 éve vagyunk együtt kb. 8-9 éve ez megy.

Nem ő az igazi ugye?

Kavarognak az érzések bennem csak nem a jók sajnos, csak tönkre tesszük egymást idegileg is meg mindenhogyan.

Azt hittem ez nem lesz majd olyan kapcsolat mint a legtöbb, pedig sajnos ugyan az a sablon nálunk is.

Élni sincs kedvem miatta sokszor munkából hazafelé azon gondolkodom, hogy becsukom a szemem és letudom az egészet én már nem leszek soha boldog.

Ennyi jutott nekem? Én nem akarok ő miatta depis lenni.

Ilyenkor eszembe jut néha mikor lány koromban mondták az öregebbek, hogy ne menj férjhez lányom...vajon miért mondhatták?


2016. aug. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez az Arisztotelészi paradoxon.
2016. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 éve boldogtalan kapcsolatban élsz? Az komoly..
2016. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

"11 éve vagyunk együtt kb. 8-9 éve ez megy. "


7-8 éve kellett volna már szakítani.

2016. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 8 év után döntöttem úgy, hogy elhagyom.

Esküvő előtt apám kérdezte tőlem, hogy" biztosan hozzá mész"?

2016. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem még korábban gyereket kellett volna vállalnotok. Akkor nem abból állna a napotok, hogy egymással vitáztok, hanem lenne egy közös cél, felnevelni egy gyereket. De ha te úgy érzed,hogy semmiképp se szeretnél gyereket,akkor nincs sok értelme a kapcsolatnak.
2016. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

"Akkor nem abból állna a napotok, hogy egymással vitáztok, hanem lenne egy közös cél, felnevelni egy gyereket. "


Erős azért gyereket vállalni, hogy ne a másikkal civakodjon az ember. Fura, hogy ennyi az elvált szülőkkel rendelkező gyerek.

2016. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2016. aug. 21. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, ennek nincs értelme. Nem tudtok kommunikálni. Ha ez 8 éve így megy, már nem fog megváltozni és benned láthatóan túl sok a tüske.
2016. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...milyen válaszokat vártál?
2016. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!