Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit választanátok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok, hogyan döntenétek? Főleg lányok.

Figyelt kérdés
Öt éve vagyunk együtt a barátommal, 23 évesek vagyunk, nagy a szerelem. Imádom, mint embert, a legjobb barátom, romantikus, türelmes, kedves velem. Megnevettet. Két év múlva szeretnénk összeköltözni, akkor fejezem be az egyetemet. Viszont az ő élete nem könnyű, a családi háttere sok problémát okoz, és lehetséges, vagy inkább valószínű, hogy az anyukáját is hozná úgymond magával a közös háztartásba. Beteg, és nem könnyű természet... Nem tudom, hogy tudnék együtt élni vele, ráadásul, ha még gyerekek is lennének... Szóval elég rosszak a kilátások ilyen szempontból. Érdemes így energiát, időt fektetni ebbe a kapcsolatba?
2016. aug. 21. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igazából számomra az jelentene megálljt, hogy nehéz természet. Nagyon szeretem anyósjelöltemet, egy végtelenül tüneményes nő, így ha úgy alakulna, örömmel fogadnám, és támogatnám. De egyrészt, nem egyből, mikor összeköltözünk, másrészt azért, mert tényleg kedves teremtés, aki tiszteletben tartja mások magánéletét, így tudom, hogy képesek lennénk alkalmazkodni egymáshoz, még nagy segítség is lenne.

A te esetedben én ezt komolyan átbeszélném pároddal. Ez így nem életképes, és ha nem találtok rá megoldást, tönkreteheti a kapcsolatotokat, amiért a leírásod alapján kár lenne. Nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagytok, vagy milyenek a kilátásaitok, de talán egy gondozónő megoldást jelenthetne, illetve ha azért tudnátok annyira gyakran látogatni, hogy párod is nyugodt lehessen.

2016. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, még egy gondolat: nem írtad, hogy anyósjelölt betegsége milyen jellegű (nem is tartozik ránk). Ha pszichés, akkor még kevésbé ajánlatos, hogy veletek éljen, számára is jobb lenne egy szakképzett személy jelenléte, gondoskodása. Ha fizikai, akkor csak a természete miatt lenne ajánlatos távol maradni tőle. De ebben az esetben még az is lehetséges, hogy rendeződik a viszony, illetve tudatosan is lehet a kommunikációt építeni. Ellenben az első időszakban akkor sem lenne jó, ha veletek lenne, hiszen még nektek is össze kellene szoknotok egy háztartásba, amihez nincs szükség harmadik félre, aki ezt megnehezítené.
2016. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem befektetésként kezelem a kapcsolataimat.


letisztáznám magamban, hogy belefér-e, vagy meddig fér bele, hogy az anyja velünk legyen, aztán megmondanám neki.

2016. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bonyolult, én biztos nem költöznék össze az anyukájával. Sok kofliktus lee közted és a barátod között is emiatt. Az anyukája is megérthetné, hogy nem lehet a fia vele örokké és saját élete lesz.
2016. aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Azon agyalsz,mi lesz két év múlva???
2016. aug. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15, a kérdező em 2 évre előre tervez hanem mi. 5 évre előre. Gyerekeket írt, stb.


Én nem tudnék együtt élni egy férfivel és az ayukájával, még akkor sem ha jó fej és nem beteg. Ha előre tudod, hogy ápolia kell az anyukáját akkor van 3 lehetőséged.


1. Elfogadod és beletörődsz

2. Szakítasz most

3. Élvezed vele még ezt a két évet és utána szakítasz vagy nem költöztök össze.


Persze 2 év alatt még rengeteg minden történhet.

2016. aug. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem gondolkodnék még ilyen keményen, hogy már szakítás, és érdemes-e belefektetni...

Két év nagyon hosszú idő. Ki tudja, addigra milyen lesz az anyagi helyzetetek, milyen lesz az anyuka állapota, hogyan változnak az otthoni dolgok... Bőven ráérsz ezen akkor aggódni, ha már ott tartotok, hogy találjátok meg a tökéletes otthont, és a párod elmondja személyesen, hogy mit szeretne kezdeni az anyukájával. Mert könnyen lehet ám, hogy ő sem feltétlen akar összeköltözni hármasban, bármennyire is felelősséget érez anyu iránt.

2016. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!