Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal, ha annyira nem vagyok fontos hogy eljöjjön hozzám?

Figyelt kérdés
Állandóan én megyek hozzá már 4 hónapja. És arra hivatkozik, hogy nincs pénze meg kedve se. DE részegen azt mondta hogy azért mert hogy nálam állandóan dolgoztatják, ugráltatják meg oktatják. De kérem falun lakok. Ennyit nem érnék neki, hogy lásson engem? Én 19 L, Ő 24 F
2016. aug. 22. 19:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Már elnézést én mentem hozzá megbeszélni a dolgokat miután azt hittem h megcsalt. Neki esze ágába se jutott vna hozzám jönni és Ő mondja el az egészet.
2016. aug. 22. 19:52
 12/24 A kérdező kommentje:
Szüleim mindig megkérdezték h segít-e. Mindig igent mondott. Erről már nem én tehetek.
2016. aug. 22. 19:53
 13/24 anonim ***** válasza:
Akkor kislány tanulj meg fogalmazni, mert a leírás alapján nem így hangzott.
2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ja mellesleg ha találkozni akarok Vele akkor nekem kell menni egy olyan helyre ahol bújkálnom és suttognom kell a húga miatt. Marha jó!
2016. aug. 22. 19:54
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szüleid megkérdezik, h segít-e akkor mit mondjon vajon szerencsétlen? H nem? Akkor meg menne a pletyka, h milyen mihaszna... Vagy hasonlók. Mi lenne ha hagynátok, h magától menjen segíteni, vagy ő kérdezze meg, h esetleg miben tud.
2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem h megcsalt."


Ha valami állítasz, azt neked kell bizonyítanod! Nekem se lenne kedvem magyarázkodni a vádaskodásokra. Arra nem gondoltál, hogy rosszul esett neki, hogy ilyeneket feltételezel róla?


"Szüleim mindig megkérdezték h segít-e. Mindig igent mondott. Erről már nem én tehetek."


Most mit mondjon? Ha nemet mondana, ő lenne a bunkó tróger. Miért nem beszélsz te a szüleiddel, hogy állítsák le magukat?

2016. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
utolsó ott a pont :)
2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból te sem veszed észre, h ki van használva nálatok a barátod, a szülők részéről, akkor tényleg meg sem érdemled őt és jól teszi amit tesz!
2016. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ha talán egy másik csajjal alszik egy ágyban úgy gondolom hogy van azt feltételezni róla.
2016. aug. 22. 20:02
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztos a csajnak nincsenek ekkora elvárásai, h menjen el hozzájuk melózni csakhogy vele lehessen :D
2016. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!