Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom kollégista. Péntek szombat vasárnap tudunk találkozni.

Eddig egész nyáron 0-24-ben együtt voltunk, mostmeg annyira hiányzik, hogy alig bírom. Ma nem is tudtunk beszélni, mert ügyeket intézett(nagyon hivatalos helyre jár, kötött a rend).

Egyszerűen minden percben sírnom kell, pedig végzem a dolgomat. ANnyira imádom ezt a srácot, egyszerűen ő a mindenem. :( Mennyi idő után lesz könnyebb?? 1 éve vagyunk együtt.


2016. aug. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" egyszerűen ő a mindenem. "


tehát akkor neked nincs is életed? mert ha ő nincs, akkor te egy nagy üresség vagy, mintha nem is léteznél.


örülj legalább annak, hogy tudtok talizni. foglald le magad, olvass, takaríts..stb..


csak akkor lesz jobb, ha te is akarod és nem az önsajnálat felé húzol a nap 24 órájában!

2016. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akarom, és mint írtam is, végzem a dolgomat. Ettől függetenül ha megszólal egy zene, ami rá emlékeztet, vagy egy ételt látok, bármit, elkap a sírás. Nagyon rossz érzés.
2016. aug. 22. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez nem valami egészséges. Én elhiszem, hogy nagyon szereted, de egyszerűen nem függhetsz tőle ennyire. Keress valami olyan dolgot, ami tényleg lefoglal.
2016. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szergej55 ***** válasza:
Ez eléggé beteges azért.
2016. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy mindig van rosszabb. Az en parom 2300 kmre van tolem, es 5 hete nem lattam, meg meg 3ig nem is fogom. Makd noj fel, nem gyerek vagy mar vagy tini lany hogy a baratod utan sirankozz ha epp nincs veled. Legyen eleted nelkule is, ne o "legyen a mindened" mert az beteges. Szakitaskor meg kifejezetten nem praktikus.
2016. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Huhh, egy rajongó. Veszélyes kategória. Sajnálom szegény srácot.
2016. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám, mit meg nem adnék ha én minden héten eltölthetnék 3 napot a párommal... 20 napja nem láttam, és még valószínűleg 1-2 hétig nem is fogom.
2016. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!