Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vár? Mitől fél?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyok együtt, de még mindig nem szánta rá magát az összeköltözésre. Nem értem az okát. Kérdeztem őt természetesen, de úgy igazán elfogadható választ nem kaptam. "még nem" igazából ez a válasz. Arra kérlek ne írjátok, hogy van valakije, mert biztos vagyok benne, hogy nincs. Van, hogy együtt alszunk akár 4-5 napot, utána pár napig nem. Napközben persze jön, de éjjel nincs velem. Mondtam neki költözzünk össze és meglátjuk tudunk e együtt élni. Ha megy az szuper, ha nem, akkor hagyjuk egymást, mert én már családot szeretnék és ez esetben ne húzzuk egymás idejét. Többször beszéltünk erről és hárít, hogy majd összeköltözünk, ha eljön az ideje. Ennyire nem félhet a felelősségtől. 30+ N
2016. aug. 23. 09:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A lakás nem lehet részéről probléma, mert mindkettőnknek családi háza van.(az enyém új, nagy, modern) Az övé kisebb és felújításra szorul, de már megcsináltatta a tervrajzot. Még anno azt mondta, hogy egyelőre jó neki a ház, de később kicsi lesz. Én magamra vettem, hogy talán ezt úgy gondolja, hogy neki jó így, de ha együtt leszünk, akkor már kicsi.Elkészült pár hónapja a tervrajz, de nem indult el az átalakítás. Vártam, hogy azt mondja, ha elkészül majd akkor hozzá költözünk, de ilyet nem mondott, csak annyit, hogy most még így jó. Mivel férfi gondoltam neki ciki nőhöz költözni és arra vár, hogy az övé kész legyen, mert akkor megnyugodnék, de nem mondja. Nekem amúgy van gyermekem, de ő nem akadály az összeköltözésben ezt mindig elmondja, mert én még erre gondoltam.
2016. aug. 23. 17:14
 12/12 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem vagyok rászorulva, mert szeretem a munkám és megélünk belőle. Szóval ez sem lehet gond és ezzel ő is tisztában van.
2016. aug. 23. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!