Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, mikor mondjam el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, mikor mondjam el az új barátnömnek, hogy súlyos betegségem volt, aminek komoly nyomai vannak a testemen (még nem feküdtünk le egymással, de már itt lenne az ideje)?

Figyelt kérdés

26 vagyok, ö 23. Már régebb óta ismerjük egymást munkakapcsolatból, két randin vagyunk túl. Szóval már eddig is jól ismertük egymást, de intim dolgokról nem volt szó köztünk. Csók volt, nagyon jól kijövünk, mintha ezer éve együtt lennénk. Ö a pasijaként hivatkozik már rám a barátnöi elött.

Nekem 2 éve komoly mütétem volt, majdnem meghaltam. A testemen 15 centis vastag, rondán gyógyult heg van. Az emberek ha strandra megyek megbámulnak, van aki ki is csúfol, megjegyzést tesz.

A randikon eddig nem akartam ezzel az egésszel elöállni, nem akartam elijeszteni. Már teljesen meggyógyultam, nem kell szednem semmit. Csak ijesztö lehet ez mégis annak aki mindig is makk egészséges volt.

Hogyan, mikor mondjam el neki? Nagyon kedvelem, félek hogy nem akar többet találkozni majd. Nem akarom elhúzni a dolgot, hogy a szexnél szembesüljön vele és megijedjen.

A betegségemröl a szük családon és egy-két baráton kívül senki nem tudott, a munkatársaim se, azóta meg új munkahelyem van. Öt pedig utána ismertem meg, így senkitöl nem tudhat róla.


Mit kéne tennem?



2016. aug. 23. 10:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ennél durvább dologgal is elfogadják az emberek a párjukat. Fel a fejjel, ez nem a világ vége! Kerülj lelkileg először közelebb hozzá, lassan készítsd fel, ne közvetlenül szex előtt szembesüljön vele. Hidd el tolerálni fog.
2016. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!