Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljek egy ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történt meg velem. Életemben először egy lány udvarol nekem, és nem fordítva. A baj csak az - és ez kínos - hogy nem tudom hogyan reagáljak rá.

Néha eljárunk dumálni, kajálni, vagy megnézni egy filmet, de a részemről csak kellemes társaság. Jobban ne érdekel

Próbáltam megfektetni, de azzal védte ki, hogy nem akarja elsietni.

Oké, ezt elfogadtam.

De nem tudom már, hogy mit tegyek vele. Mindig kedves, segítőkész, és BÓKOL! Nekem ez azért eléggé furcsa, mert a gond az, hogy semmi olyat nem tettem, amivel okot adhattam volna erre.


2016. aug. 24. 12:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

egyet értek az előttem hozzászólóval ...

Isten óvja tőled azt a szegény lányt!


21L

2016. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Már azt hittem valódi hozzászólás érkezett.

De csak tinilányok, akiket frusztrál az iskolakezdés.

2016. aug. 24. 21:51
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván az a frusztrált, aki szerint nem normális játszani másnak az érzéseivel!!!

Szánalmas vagy, de gondolom fordított esetben vérig lennél sértve, ha a lány csak kihasználna.

Amúgy meg minek írsz ki kérdést, ha semmilyen választ nem fogadsz el, csak ami téged igazol?? Mindenkinek fáj az őszinteség, ez ilyen, ha ennyire nem bírod a kritikát, akkor keress máshol önigazolást a nyomorodra.

2016. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Néz tinilooser...

A világ nem fekete-fehér, de te ezt még nem értheted. Túl fiatal vagy.

Megbocsátok.

2016. aug. 24. 22:08
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Majd akkor próbálkozz hasonlóan "bölcs" mondásokkal, ha tudsz is rólam valamit, addig nem kéne a személyeskedés.

Én se tippelnélek a hszeid alapján 14-nél többnek, pedig sajnos jó eséllyel vagy ettől idősebb..

2016. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Haha ha.... Szűz? Két gyerek édesanyja hátam mögött egy 10 éves házassággal! Ki a lúzer??? ;)
2016. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

Van egy varázslatos módszer, amivel a felnőttek megoldják az ilyesfajta problémáikat. Úgy hívják, hogy kommunikáció.

Hallottál már róla?

megbeszélted valaha a csajjal, hogy te nem akarsz többet, mint barátság extrákkal?

Nekem a férjem előtt volt ilyen kapcsolatom, nem vagyok ellene, ha mindkét fél normálisan kommunikál.

Viszont öcsém, te sunnyogsz. És ez a baj.

2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem fogadod el a válaszokat/tanácsokat, akkor mi a p.csanak irtad ki a kerdest?

Inkább köszönd meg ! ne flegmázzál itt mindenkivel !


26/L

2016. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18: Mert nem hittem volna, hogy ennyi retardált barom fog írni. Ennyi.

Nem baj. Jövő héten iskolakezdés. Mehetnek vissza az osztályba csicskának. Ezért nem tudok rájuk haragudni.

2016. aug. 25. 17:27
 20/20 anonim ***** válasza:
teged bizonyara sok bantas ert kedves kerdezo. Sajnalom, higy itt kell kielned magad, higy masokat sertegetsz. Nem hiszem, hogy velunk lenne baj. Barmit teszel az elet vissza adja, de majd ra josz :) Remelem addigra fejlodikkicsit az inteligenciad...bar ketlem
2016. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!