Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleimet zavarja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimet zavarja, hogy a barátom sokáig ül nálunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap jön hozzánk. A szüleimet zavarja ha későig ül itt nálunk. Általában este 10kor szokott hazamenni, vagy 10 után. Kirakni nem tudom. És nem is mondanám hogy menjen haza. Van, sokszor, hogy alszom el, mert fáradt vagyok, de akkor mindig hozzám bújik, és ölel. Sokszor vacsorát is kap, de azzal még jobban elhúzódik az idő, mert nagyon lassan eszik. Amikor elmegyünk valahova, és elkisér haza, bejön hozzánk és nálunk ül későig. Egyszer éjjel 12kor értünk haza és be akart jönni. Alig tudtam megmondani, hogy ne jöjjön, mert a szüleim már biztos lefeküdtek vagy le akarnak feküdni, mert reggel kell menjenek a munkába és én is álmos vagyok.


Sajnos máskor nem tudom hogy mondjam meg neki.Még vakáción vagyok, engem nem zavarna annyira, inkább a szüleimet. Ő is dolgozik, ő is fel kell keljen, de nem korán. Én 19L, ő 23F


2016. aug. 24. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg neki, hogy legalább ne a szüleid helyére üljön, ha már olyan sokat ül nálatok.
2016. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ööö tessék?

mi az hogy kirakni nem tudod?

dehogynem.

megmondod: figyelj béla, anyuéknak nem tetszik hogy tízig itt ülsz, ezentúl maradj csak nyolcig.


ne várd meg amíg szüleid szólnak, mert az kellemetlen lsz.


amúgy ha a pasid akkor csak szólhatsz neki, nem?!

ennyire nem ismeri az illemet?

2016. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, hogy 23 évesen nem veszi észre magát. Engem is zavarna este 10-11-ig kerülgetni egy idegent a hajlékomban.
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne üljön annyit. Menjen dolgára mert elkopik a szék alatta. :)
2016. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Mintha az exem lenne, csak 23 éves változatban.


Én is félig aludtam, még ott maradt és lecukizott csak...

2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy felhívnád a szobádba és együtt aludnátok ahelyett hogy zavarjátok haza.
2016. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon gáz, hogy nem veszi észre magát, biztosan megvan az oka, hogy miért nem akar otthon lenni (mert valahol csak lakik gondolom...) de anyudékat is meg lehet érteni, hogy zavarja őket. Irtó pofátlan dolog ám, amit csinál, lényegtelen miért teszi.. Sem rád, sem a szüleidre nincs tekintettel.


Szerintem se várd meg, amíg betelik a pohár a szüleidnél és kitiltják tőletek..


És igenis ki tudod rakni, megmondod egyenesen, hogy a szüleidnek teher, hogy állandóan ott van, ráadásul későig, menjen most már haza. Ha ezen megsértődik vagy hisztizni kezd, az sokat elmond róla.. De normális ember egy jó kapcsolatban ezt el kell, hogy fogadja, viszont ehhez neked is ki kell nyitnod a szád és őszintén meg kell beszélned vele, ahelyett, hogy a homokba dugnád a fejed.

2016. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az még nem jutott eszetekbe, hogy felváltva aludjatok egymásnál? Nem is értem, hogy éjfélkor minek kell hazamászkálni.
2016. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor álljon, az majd nem zavarja őket.
2016. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

A szüleidnek teljes mértékben igaza van, és a helyükben én már RÉG szólta volna, hogy legkésőbb 9-kor (de inkább előbb) haza lehet menni.


A barátod ritka pfátlan és bnkó, ha ennyire nem veszi észre magát. Ráadásul minden nap ott eszi a fene. Akkor fizessen is be a kajába, meg amit még használ, mert ez már-már lakótársi viszony.


Vagy költözzetek össze és legyetek együtt úgy.

2016. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!