Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
A fiúnak csak szakmája van, de nem abban dolgozik, sem nyelvvizsga sem semmi, a lánynak érettségije, OKJ-s képzései és nyelvvizsgája, azt dolgozza, amit tanult. A lány tájékozott, művelt, szeret olvasni, nagyon sok minden érdekli, teljesen naprakész. A fiút ezek nem igazán érdeklik. Bár elég éles eszű, ő is látja, hogy a lány "okosabb, műveltebb", meg is jegyezte a kapcsolat elején, hogy nem hitte volna, hogy bármi esélye lehet egy ilyen lánynál, hiszen "nincsenek egy szinten". A lány mindenről szeret beszélgetni, mindenről van véleménye, de a fiúval ezt nem tudja maradéktalanul megtenni. Nyilván vannak olyan dolgok, amikben a fiú a jobb, tipikus pasis dolgok, mint az autó, barkácsolás, elektronika, építkezéssel kapcsolatos dolgok.
2016. aug. 26. 13:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem is erről van szó... csak szeretném boldoggá tenni, de így nem tudom, hogy hogyan.
2016. aug. 26. 14:57
 12/14 Noren1989 ***** válasza:

Hát, apám...nem csak intellektussal lehet nőt boldoggá tenni.

Ismered az álmait, vágyait?

2016. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miket szeret, mik érdeklik, hová akar eljutni.
2016. aug. 26. 15:26
 14/14 anonim ***** válasza:

jól értem h te az a tipikus mindent l.sz.rok, mert holnap is van nap, meg mindennel ráérünk még - típus vagy?


nem az a baj, h 'alacsonyabb' a végzettséged, hanem h nem nyitsz olyan dolgok felé amik a lányt is érdeklik


nézd a barátomnak érettségije van, én most csinálom a 2. diplomám. mindig van miről beszélgetnünk, érdeklik a napi hírek, a művészetek, teljesen nyitott a világ dolgai felé (sokszor jobban mint én).

a kérdésre válaszolva lehet jövője a kapcsolatnak, ha egy kicsit megpróbálod tágítani a saját érdeklődési köröd, és nem ragadsz meg a szokásosnál

2016. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!