Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szoktál arra gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktál arra gondolni, hogy a párod szebb párt alkotna egy másik nővel?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon jóképű férfi, magas, izmos, míg én nem vagyok egy olyan nagy szépség. Elég magas vagyok, nincsenek formáim, lapos vagyok, mint egy deszka, az arcom átlagos. Sokszor amikor találkozunk egy csinos nővel, arra gondolok, hogy ő mennyivel jobban mutatna a párom mellett. Pedig nem flörtöl más lányokkal, csak ilyen helyzetre kell gondolni, hogy odamegy a pultoslányhoz, és rendel nekünk 2 italt. Féltékenykedni egyébként nem szoktam, nem mutatom ki ezeket az érzéseket a páromnak.

Ez mennyire normális? Nem olyan csinos lányok, ti nem szoktatok így érezni?


2016. aug. 26. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én speciel büszke vagyok rá, mikor látom, hogy a páromat kiszemeli magának egy-egy csaj. Volt olyan, hogy a pultoskislány épp csak a számát nem írta fel szalvétára neki, pedig ott voltam vele.

Kapós pasi. És az enyém. :) Nálunk ez ilyen közös "belsős" vicc lett, mert nyilván ő is észreveszi ezeket. És ilyenkor én is kicsit kihúzom magam, hogy ilyen jó pasim van. :)

2016. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!