Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat szeretnék, ha ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat szeretnék, ha ennél többet szeretnék vele lenni? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerkedtünk össze. Sokat találkozunk, de mégse érzem minöségi idönek. Néha úgy érzem csak "összefutunk" és beszélünk fél órát. Tudni kell,hogy ő nem egy túl kommunikativ férfi, az érzéseiröl se beszél nagyon. Itt legbelül érzem,hogy szeret, a maga módján, de szeretném ha tovább lépnénk. De az is lehet,hogy mégse vagyok olyan fontos neki, ezért nem is akar minöségi idöt velem tölteni? Nagyon bizonytalan vagyok.
2016. aug. 27. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
És tudnátok több időt is együtt tölteni vagy akadálya van annak , hogy keveset vagytok együtt?
2016. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt nem irtam le, bocs. Szóval sokat dolgozik + vannak más emberek az életében akik fontosak + más elfoglaltságok. Rám ennyi idöt tud szánni.
2016. aug. 27. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
És még is mennyi azaz idő amit egy héten együtt töltötök?
2016. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Heti 3-szor kb. És ez igy tök jól is hangzik, de néha olyan felszinesnek érzem. Néha csak beszélgetük mint 2 barát. Nagyon ritkán csinálunk programokat, mondjuk ez nem rajtam múlik. De neki nincs ideje egy mozira, vagy hosszabb együtt töltött idöre. Ahogy leirom ezt, egyre inkább nem látom értelmét ennek a kapcsolatnak.
2016. aug. 27. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha van egy nő, vagy fordítva egy férfi aki érdekli az embert szeretné megismerni őt, szeretne vele lenni, szeretne belőle kihozni valamit, egy normális kapcsolatot úgymond, akkor megpróbál minél több időt szánni rá, ez lenne a normális.


Persze számítanak a barátok meg családtagok is, de az ember ilyenkor azért kevesebb időt szán a többiekre, mert az lenne a lényeg, hogy ezzel az illetővel minél több időt együtt tölthessen.


Szóval végül is, annyira hűűűde nagyon nem érdekli őt ezaz egész ha röviden tömören akarok fogalmazni.

2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hónappal ezelőtt ismerkedtem össze én is egy nővel de te tuti nem az vagy és nem 41 éves.
2016. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja.hogy magadra ismertél a leirásban?:P Amúgy nem ö vagyok :)
2016. aug. 27. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem magamra csak legfőképp az 5 hónapra értettem, és az okát is azért kérdeztem mert nálam meg a nő nem ér rá.....
2016. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mindegy, szóval a lényeg, hogy szerintem ha valóban szeretne veled lenni és több időt tölteni, akkor tudna is...
2016. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!