Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mesébe illő szerelem, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesébe illő szerelem, most meg már nem szeret?!

Figyelt kérdés

Szerettetek mar valakit annyira, hogy nem tudjatok elképzelni az eleteteket nélküle? Na én is így vagyok...

Párommal 2 éve együtt élünk. Eddig minden rendben volt, sok jó közös pillanat, nagy szerelem, romantika, néha pár összezordules. Pár hónapja külföldre költöztünk, mert olyan terveink voltak, hogy gyerek, saját családi ház stb. Ezért költöztünk ki, hogy megteremtsük magunknak.

De minden megváltozott.

Amióta kint vagyunk, csak idegeskedünk, es egymással veszekszunk. Tudom, hogy nem vagyok egy tökéletes nő, de minden egyes hibámért mar olyan leb*szasokat kapok, hogy mar ordibál velem, rángat, meg akar ütni stb.

Miközben en könyörgök neki, hogy nyugodjon le, beszéljünk normálisan.

En dolgozom, ő nem. Munka elott nem tudtam reggelizni, kertem, hogy vegyen nekem valamit. Nem vett semmit, csak magának. De azért 11 órakor elküldött boltba, éjjel 1kor pedig éhes lett, menjek le süssek valamit.

Ma reggel megint felhúzta magát valamin, mar nem is tudom min, de megint en voltam a hibás, és hogy én milyen szörnyű vagyok, ezt sorolta. Voltam mar r I banc, nem egyszer volt, hogy kussolj bammeg... Az a legszörnyűbb az egészben, hogy érthetetlenül állok az egész elott, es neki olyan magason van az egoja, hogy meg sem szolalhatok.

Ma szakítani akart velem, es hogy elakar felejteni. És hogy nem szeret...

Most meg megint szeret, meg kicsim, stb.

Mi ez? Mit tegyek? En nagyon szeretem, de kezdem unni ezeket a kikattanásokat...


2016. aug. 27. 23:52
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
78%

Neked ehhez semmi közöd, nyugi. Férfiként megalázó otthon ülni és várni, hogy az asszony hazahozza a betevőt, emiatt sérült a büszkesége. Rajtad vezeti le, mert csak te vagy neki.


Javaslat: menjen melózni.

2016. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem szerelem, ez max. ragaszkodas. Nem ertem nok minek alazzak meg magukat azaltal hogy ilyen senkihaziakhoz ragaszkodnak, utana meg mennek panaszkodni, de rogton fordulnak is vissza a kovetkezo pofonert... szanalmas es tragikus egyben. Felesleges leirni hogy mit tegyel. Ha ezeket utan magadtol nem tudod akkor meg ugyis vagy olyan naiv hogy megvarod amig tenyleges megver.
2016. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
#1sel egyet értek, találjon munkát. A sértettségéből fakadó feszültséget rajtad vezeti le, mert máshol nem tudja. Találj neki munkát, vagy segíts neki találni.
2016. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Mi csak annyit tudunk írni erre, hogy ez nem normális dolog.

Azt, hogy te ezt tűröd-e tovább a te döntésed.

2016. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Ez nem ragaszkodás. Jövőt tervezünk stb. Feladtam konkrétan mindent miatta, mert több évig nem volt köztünk semmilyen fennakadás. Ugy éreztem enyém a főnyeremény. Nem lehet elfelejteni ezeket az éveket pár hónap alatt, de lassan betelik a pohár. Furcsa az, hogy akivel jol éreztem magam, most ennyire más ember lett. Faj, ahogy velem viselkedik. Azt mondja, 1 hónap próbaidom van hogy megvaltozzak. De hiába teszek mindent meg azért, hogy jol érezze magát, néha nekem is szükségem van pihenésre, és ő ezen fennakad. Nem tudom senkivel sem megbeszélni, vele sem...

2016. aug. 28. 02:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Kezdem azt érezni, hogy ő nem akar dolgozni... Folyton csak hajtogatja, hogy ha nem jön össze neki a munka jovoheten, akkor itthon marad es keres tovább. Mondtam h dr egyedül nem tudom megkeresni h ki tudjunk mindent fizetni, erre neki all feljebb, hogy de nem lehet ugy profi munkát találni, ha dolgozik (egy gyárban, ahova mindig keresnek embert)...
2016. aug. 28. 02:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, kerdezo azt gondoltam hogy kifogas mindig lesz hogy epp miert fordulsz vissza az ujabb pofonert. Ez a noi magatartasforma igy mukodik. Viszont a jelen helyzetet nem evek ezelottrol kell megitelni. Nem szamit ha rozsat hozott 2 eve mikozben most meg majdnem megver. Vagy szerinted ez igy normalis? Es komolyan azt varod hogy aki ennyire lecsuszott az majd megint tisztelbi fog? Na, arra varjal meg nehany szaz evet, ha "szerencsed van" kozbe nehanyszor agyon is ver. Minel tobbet akarod kitenni neki a lelkedet, annal jobban a labtorlojenek fog hasznalni mert tudja hogy megteheti. Hiszen megrantgat, lek***vaz, verbalisan bantalmaz etc. es te meg is futsz vissza mint egy kutya meg tobbert mert x eve kedves volt a pasika. Hat ne aggodj, ha ilyen naiv vagy akkor tole garantaltan meg fogod kapni a "meg tobbet", mert igy jar az aki ilyen vak mint te.

Csak ne gyerek mellett jojjel ra apu valodi arcara.

2016. aug. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt kell tudomásul venned, hogy ez sosem lesz olyan, mint régen.

A te szempontodból mindegy, miért lett ilyen. Nagyot változott: már nem tisztel, nem gyengéd, agresszív, követelőző és szerinte még neked kell változni.

Ennek itt vége.


Ne reméld, hogy újra olyan lesz veled, mint mikor megismerted. Egy változás, és minden tönkrement. Hosszú évek alatt lesz még ezer ilyen. Ha ezt nem bírta ki a kapcsolat, akkor szakítani kell.

Azért mondja, hogy szeret még, mert most te tartod el, nálad lakik, keresete nincs. Plusz cink lenne hazasündörögni úgy, hogy se munka, se pénz, se nő. Ez nem szerelem!

2016. aug. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez komoly Kérdező? Ilyen körülmények közt te ezzel az Állattal laksz és még el is tartod? Most komolyan. NŐ vagy! Nincs büszkeséged??!!! Mert ez siralmas. Ha hagyod,hogy ez a semmirekellő tapló így viselkedjen és még emellett vele is maradsz,akkor nagyon megérdemled a sorsodat!
2016. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

1. ne könyörögj.

2. ne nyald a fenekét, ha ő semmit nem tesz érted.


ha ez nem oldja meg, szakítanék.

2016. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!